💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

ben bu ay çok heveslenmiştim çünkü gün aşırı düzenli değerlendirdik duphaston 6 aydır kullanıyorum adetim düzene girdi herşey tamam derken dün koyu kahve lekelenme yaşadım ahaa dedim yeleşme kanaması bu elim ayağıma dolandı gece 1 e kadar başka kanama da olmadı sonra sabah bir uyandım adet olmuşum 5 aydır deniyoruz ama sonuç yok

Kıslar Dün regl olmam gerekiyordu, bugün çatlama sonrası 17.gün. Hcg testi yaptım bu sabah ama bir şey çıkmadı.
Çatlamam 26 ağustos, sat 8 ağustos..
Yardım edin

Eklentiler

• IMG_20230912_135857.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 46
Rabbim hayırlısı ile birdahaki döneme nasip etsin inşallah

Kız şaka yaptım seni seviyorum. Topik devretme diye bişi olsaydı da keşke sana devretseydim direkt.

5 ay çok kısa bir süre kuzum. Bunun için stres olma. Ben geçtiğimiz kış boyu yaptım gün aşırı değerlendirmeyi. Herşeyin zamanı var sadece zamanını bekliyor. Beklemek gerçekten zor ama beklediğine değecek

Kız şaka yaptım seni seviyorum. Topik devretme diye bişi olsaydı da keşke sana devretseydim direkt.
Cidden çok kötü hissettim kendimi bende seni seviyorum keşke öyle bişey olsaydı gördüm yorumunu seni kırıldım üzdüm diye valla bu topiği açmış olmasam direk üyelik iptali yapardım o derece

Cidden çok kötü hissettim kendimi bende seni seviyorum keşke öyle bişey olsaydı gördüm yorumunu seni kırıldım üzdüm diye valla bu topiği açmış olmasam direk üyelik iptali yapardım o derece
amannnnn sen hamile olmayasın kız, bu duygusallık nedir aceba

evet aslında normalde 5 ay kısa bir süreç birde uzun süreler deneyenler için daha kısa ama insan yaşarken bu durumu her bat beklenirken heyecanın tavan yapıp sonra yere çarpması biraz yoruyor insanı sanırım. Rabbim daha zorlu dönemlerden korusun inşallah bu dönem hayırlısıyla diyip yeni döneme başlıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…