💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar Sat 11 eylül bitiş 15 eylül 4 gündür ovülasyon testi uyguluyorum sanki ilk gü cify çizgi belirgin gibi sonrasi tek cizgi normal mi bu durum

Eklentiler

• 16950323542966042268943803343202.jpg
    16950323542966042268943803343202.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 45
Deprem zamanı hamile miydin canım? Geçmiş olsun zor bi dönem olmuş. Ama bak ne güzel iki tane evladın varmış maşallah. Onlara sarıl bolca,Allah sana iki evlat vermiş bundan güzeli var mı. Burda ilk bebeği için aylarca, yıllarca çabalayan tedavi gören kardeşlerimiz var. Onları düşün bir de. Annelik duygusu yaşamak için her ay ne umutlarla başlıyorlar yeniden, yenidenn ve yenidennn.. Dualarımda hepsi,hepiniz.. Rabbim kucaklarını sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun inşallah 💚 Sen de üzülme canım elbette vakti gelince nasibin gelecektir sana 🌸
Çok sağol canım tabiki biliyorum Rabbim kucaklarını boş bırakmasın.
Hep şükrediyorum canım şükür onlara birşey olmadı.
Allah hak eden hiç bir kadını anne duygusundan mahrum etmesin. (Haktan kastım gerçekten her kadın anne olamıyor sadece doğuruyor doğurmak annelik değildir)

Kızlar sizden yardım isteyeceğim şu an regl bitti benim ve bildiğim bir sorunum yok yeni evliyim. 4.denemem olacak ve fiziksel olarak neler yapmam gerek biliyorum. Ama psikolojik olarak nasıl süreci takip etmeliyim iyi gelen şeyler vs. Beni aydınlatabilir misiniz? 💗💗

Kızlar Sat 11 eylül bitiş 15 eylül 4 gündür ovülasyon testi uyguluyorum sanki ilk gü cify çizgi belirgin gibi sonrasi tek cizgi normal mi bu durum
Benimkilerde böle pik 4 eylülde sat bugun 15.gün hala pik yok kizlar normal diyor saat 3de ovü yapcam bende bekliyruz skntı yapma ✨

Valla ben atesten pek anlamiyorum kuzum uzman sizsiniz bu konuda😀😀 simdi 36.8 o gordukten sonra dusmemesi, yuksek gitmesi miydi senin beklentin? Ya da yumurtlamadan sonra dusus normal mi oluyor?
36.8 kesinlikle yumurtlama sonrası ateşim oluyor benim. Ondan sonra asla düşmemesi gerek. İki ihtimal var ya yumurta çatlamadı ama sanmıyorum nedense öyle olduğunu düşünmüyorum. 12. Gün yumurtlamadan çok şüphelenmiştim onun üzerine 6 gün oldu. Yerleşme düşüşü olabilir mi acaba diyorum of bilmiyorum bekleyip göreceğiz

Kızlar sizden yardım isteyeceğim şu an regl bitti benim ve bildiğim bir sorunum yok yeni evliyim. 4.denemem olacak ve fiziksel olarak neler yapmam gerek biliyorum. Ama psikolojik olarak nasıl süreci takip etmeliyim iyi gelen şeyler vs. Beni aydınlatabilir misiniz? 💗💗
Vallhi psk.olrak kendini mutlu eden ne varsa onu yapmaya calis. Ben calisiyrum bir yandan da universitede ders? Film günlük rtine dewm etmeye calisiyrum illaki kafa takiliyr ama onemli olan anı yasayabilmek umarim mucizelerimiz gelir 🐣

Vallhi psk.olrak kendini mutlu eden ne varsa onu yapmaya calis. Ben calisiyrum bir yandan da universitede ders? Film günlük rtine dewm etmeye calisiyrum illaki kafa takiliyr ama onemli olan anı yasayabilmek umarim mucizelerimiz gelir 🐣
Ben çalışmıyorum ama üni okuyorum sınavlara gidip geliyorum sadece. Ben de her gün yürüyüş ve resim çizme gibi planlarım var. Galiba salınca geliyor mucizeler çok düşününce kafayı yorunca vücut ters tepki veriyor 🙏 insalah gelir

12. Gün de sol kasıgımda belirgin ağrı yaşadım belime vurdu hatta. Yumurtlama akıntım da vardı o gün dedim yumurtluyorum. Ateş yükseliyor gibi oldu tekrar düştü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm hatta ovu testi yaptım pik gördüm silikleştiğinde yani çatladığında yani dün 36.8 dereceyi gördüm. Dün gece de yumurtlama akıntısına benzer bir şey gördüm. Yok ya sperm kalıntısıdır dedim çünkü sık ilişki oldu akıntılar birbirine karıştı. Bugün tekrar ateş düştü anlamıyorum kist mi var çatlayamıyor mu neyden acaba melisaa93 melisaa93 @melegim can @Papatyamaviss
2 yumurtlama olabilir mi kuzum acaba

X