💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bunu bende merak ediyorum ya bende 14 ünde yumurtlama ve çatlamayı gördüm sonra2 gün hiç çizgi çıkmadı bugün çizgi çıktı kafayı yiycem düşünmekten zaman geçmek bilmiyor
Diğer açılan başlıklara baktım da adet günü baya pik olmuş ve hepsi hamile çıkmış. Sizinle aynı durumdayız tarihler de aynı ben 2 gün sonra yine yapacağım koyulaşma takip ederim. Siz dr kasıklarda hafif sancı var mı?

YA ben normalde de ağrı çekiyordum o yüzden pek ayırt edemiyorum ağrım oluyor, üşüyorum normalde sonra birden ateş basması oluyor arada ama acaba diyorum belirti aradığım için psikolojik mi hissediyorum bunları çünkü birşey varsa bile aşırı aşırı erken belirti için
Birde benim bat 28 i seninki kaçı canım

Sen bu hızla cinsiyeti bile öğrenirsin balım

Benim de 27-28 canım. Neyse bekleyelim bakalım ama insan umutlanıyor herşeyi ona yorumluyor işte. Test yaparsan haber et bana da belki koyulaşma olursa. Seni de merak ederim ben şimdi

Benim de 27-28 canım. Neyse bekleyelim bakalım ama insan umutlanıyor herşeyi ona yorumluyor işte. Test yaparsan haber et bana da belki koyulaşma olursa. Seni de merak ederim ben şimdi
Tamam canım bende 2 gün sonra bi tekrar ovu yaparım bakalım koyulaşacak mı silinecek mi sende bana heber et yaparsan

Bunu bende merak ediyorum ya bende 14 ünde yumurtlama ve çatlamayı gördüm sonra2 gün hiç çizgi çıkmadı bugün çizgi çıktı kafayı yiycem düşünmekten zaman geçmek bilmiyor
Ovulasyon testine devam mi ediyorsun canim? Ayni tarihlerde görmüşüz yumurtlamayai sanki. Ben sonrasinda bir daha yapmadim siliklesmeyi gordukten sonra. Merak ettim simdi gebelik varsa mi koyu çıkıyormus

Ovulasyon testine devam mi ediyorsun canim? Ayni tarihlerde görmüşüz yumurtlamayai sanki. Ben sonrasinda bir daha yapmadim siliklesmeyi gordukten sonra. Merak ettim simdi gebelik varsa mi koyu çıkıyormus
Tekrar pik olursa gebelik ihtimali yüksek oluyormuş canım bende çatlamadan sonra 2 gün yapmıştım çizgi çıkmamıştı bugün tekrar yaptım çizgi çıktı ama bilemedim adete yakın lh ın yükseldiğini de söylüyorlar belki onunla alakalıdır

Ovu testleri cok pahali ya onun yerine bekleyip gebelik testi yapalim daha iyi

Allah iyiliğini versin çok güldürdün beni ne kadar takmayacağız akışına bırakalım desekte olmuyor işte bilinçaltı yapacagini yapıyor.
Canımm biz aynı gün pik görmüştük belirtiler için baya erken ama benim de kasiklarimda ağrım var sanki hala yumurtluyormusum gibi

Evet yaa maalesef düşünmüyorum düşünmüyorum düşünmeyeceğim diyorum gece düşünmekten uyuyamıyorum

Evet evet bende aynen kasıklarım sürekli ağrıyor kendimizi çok dinliyoruz sanırım ya inşallah yanılmamış oluruz da aaa belirtiymiş bak deriz

Dinlememeye çalışıyorum aslında sacmalama ya diyorum kendime ama cumartesi durup dururken oturuyorum hem de çat diye başım döndü al işte bu kadar erken belirtimi olurmuş ama insanın aklını karıştırıyor

Aynen kuzum ister istemez gun hesabi yapiyoruz belirti kolluyoruz gunleri sayiyoruz. Insallah cok aramadan hepimize nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…