💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Orası hiç belli olmaz canım. Sperm içerde 4-5 gün yaşıyorsa yumurtaya denk gelme ihtimali olabiliyor. Yine de hakkında hayırlısı neyse o olsun
Evet kuzum benım ılk hamılelıgımde en son ılıskı dongunun 14. Gunu olmustu ,kanda 28. Gün 15le öğrenmiştim,muhtemelen 17.Yada 18.gun dollenmıs oluyor yani.Bencede sperm yaşayabılıyor sperm 5 güne kadar.

Yarın akşam eşim alırır salı sabahı yaparım eğer olmazsam aşkolar. Bende heyecanlıyım geçmi yumurtladım acaba 🥹 öyleyse ben yaklaşık 10 gündür kasık ağrııs çekiyorum adet ağrısı neden çekeyim ki yaklaşınca ağrırıdı🥹
10 gündür çekiyorsan Allahım hadi inşallah🥹🥹🥹 beni mutlaka etiketle pozitif testini görmek için heyecanla bekliyorum 😍

Evet kuzum benım ılk hamılelıgımde en son ılıskı dongunun 14. Gunu olmustu ,kanda 28. Gün 15le öğrenmiştim,muhtemelen 17.Yada 18.gun dollenmıs oluyor yani.Bencede sperm yaşayabılıyor sperm 5 güne kadar.
Olacagi varsa her turlu olur a guzel bir örnek olmus👌👌 ben de kactir yumurtlama oncesi sonrasi kendisi denk getiriyorum olmuyor😀 ben de olmayacagi varsa ne yaparsan yap olmaz a guzel bir örneğim🤣🤣

Özellikle bugün şunu mu istiyorum ki diyorum midem bulanıyor bunu mu istiyorum ki diyorum midem bulanıyor ne yiyeceğimi de bilemedim, şu anda da midem kaziniyor gibi halbuki 1 saat oldu olmadı yiyeli, 2 kaşık yoğurdu bile zor yedim az önce ama yine de hep bir açmışım hissi var 🙄
Patates haşlaması yoğurtlu kuzum. Bana en iyi gelen buydu

Aynen canım biz ilişki yaşıyoruz ama hangi günde ya da tam olarak ne zaman tuttuğunu bilmiyoruz🙈 sadece tek bildiğim (ikinci bebeye karar verdiğimde öğrendim bu bilgiyi) çatlamaya en yakın tarihte ilişki olunca bebeğin erkek tutma ihtimali artıyormuş. Erkek sperm dişiye göre daha hızlı ilerliyormuş ama daha çabuk ölüyomuş😁 onlar çatlamaya denk gelmeden ölürse arkadan ağır ağırr gelen dişi spermler hopp yumurtayı yakalıyor 🤭 ahh gariban Y spermler hızlı yaşayıp genç ölüyor :duduk:😂 X’ler öyle mi, efendi efendi yaşayıp geç ölüyolar😁:KK49:

Aynen canım biz ilişki yaşıyoruz ama hangi günde ya da tam olarak ne zaman tuttuğunu bilmiyoruz🙈 sadece tek bildiğim (ikinci bebeye karar verdiğimde öğrendim bu bilgiyi) çatlamaya en yakın tarihte ilişki olunca bebeğin erkek tutma ihtimali artıyormuş. Erkek sperm dişiye göre daha hızlı ilerliyormuş ama daha çabuk ölüyomuş😁 onlar çatlamaya denk gelmeden ölürse arkadan ağır ağırr gelen dişi spermler hopp yumurtayı yakalıyor 🤭 ahh gariban Y spermler hızlı yaşayıp genç ölüyor :duduk:😂 X’ler öyle mi, efendi efendi yaşayıp geç ölüyolar😁:KK49:
Hahahha çok güldüm bebısm yaa😂

Olacagi varsa her turlu olur a guzel bir örnek olmus👌👌 ben de kactir yumurtlama oncesi sonrasi kendisi denk getiriyorum olmuyor😀 ben de olmayacagi varsa ne yaparsan yap olmaz a guzel bir örneğim🤣🤣
Bu sıpaların sagı solu belırsız kuzum ya bakma sen 😂lh testlerı fln bıyere kadar.olacagı varsa her kosulda oluyor,olacak,nıyet ettık bu 3 ay ıcınde olacak🙏😍🥰

Kizlarim ben erken gebelik yaptim yine hatirlarsaniz ilk testim de 3 4 gun once ne kadar silikti, simdi testi yapar yapmaz 2. Cizgi koyu oldu aninda belirsdi.. Beta artiyor demek mi bu ? B bernaad Sipser Sipser Merve3553 Merve3553
IMG_7576.jpeg

X