💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay maşallah bende salı akşamı ilk randevuma gidecegim bebişim kaç haftalık görebilirmiyim hiç bilmiyorum geç döllenme oldu. Bende 27 aralıkta kan testim negatifken 30 aralıkta idrar testimle ögrenmiştim 2 ocakta da kan testinde ögrendim dualarınızı esirgemeyin yavrularım inşallah hepimizin işleri rast gider🙋🏻‍♀️🧿
Amin canım hayırlısıyla sağlıkla Rabbim isteyenelere nasip eylesin. Bizlere de hayırlısıyla sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip eylesin. Sen çatlama tarihini biliyor muydun, ovulasyon testi yapmış mıydın canım? Bir de beta değerin kaç çıkmıştı?

Canım daha kan testi verdim 2 kere 5 gün sonraya randevum var. Hemen kan testi yaptırmak istememiştim. Randevular da yoğun, ancak hafta içi gidebileceğim. Hamdolsun bir sorun yok şimdilik. İlk defa gideceğim için heyecanlıyım. Tam 7.haftaya denk geliyor. Hepsi bir yerde göreceğiz inşallah. Senin nasıl gidiyor, keyifler nasıl? Teşekkür ederim sorduğun için.
Yaa ne demek kuzuşum 🥰
Çok iyi yapmışın beklemekle bebişim kalp atışını da duyarsın hem, sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah 🙏🏻🥹😍
Ben iyiyim şükür kuzucum femaraya başladım tekrar bu ay, bakalım neler olacak 🤩

Amin canım hayırlısıyla sağlıkla Rabbim isteyenelere nasip eylesin. Bizlere de hayırlısıyla sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip eylesin. Sen çatlama tarihini biliyor muydun, ovulasyon testi yapmış mıydın canım? Bir de beta değerin kaç çıkmıştı?
Evet ovülasyon testiyle ilerlemiştim zaten yavrucum. Son adet oldugum tarih 20 kasım. 20 aralıkta regl olacaktım ama 15 aralıkta ovülasyon testinde yumurtlama gördüm 3 gün değerlendirdik sonralarında da ara sıra beraberlik oldu. Adet olmadım aralık ayında ve 27 aralıkta kan testi verdim negatif çıktı 0.1 çıktı baktım hala adet olmuyorum karnım ve kasıklarımda kramp vardı birde akıntım oluyordu 30 aralıkta idrar testi yaptım ilk defa 2 çizgi gördüm hatta bikaç kere daha yaptım. 2 ocakta kan verdim tekrar 48 e yükselmişti 4 ocakta tekrar verdim 112 ye yükseldi salı günü ilk kontrolüm var kısmetse

Yaa ne demek kuzuşum 🥰
Çok iyi yapmışın beklemekle bebişim kalp atışını da duyarsın hem, sağlıcakla kucağına aldığın günleri de görelim inşallah 🙏🏻🥹😍
Ben iyiyim şükür kuzucum femaraya başladım tekrar bu ay, bakalım neler olacak 🤩
Amin canım Allah razı olsun. Rabbim hayırlısıyla güzel sonuçlandırır inşallah en yakın zamanda. Senin pıtırcığı da sabırsızlıkla bekliyoruz. 😍

Evet ovülasyon testiyle ilerlemiştim zaten yavrucum. Son adet oldugum tarih 20 kasım. 20 aralıkta regl olacaktım ama 15 aralıkta ovülasyon testinde yumurtlama gördüm 3 gün değerlendirdik sonralarında da ara sıra beraberlik oldu. Adet olmadım aralık ayında ve 27 aralıkta kan testi verdim negatif çıktı 0.1 çıktı baktım hala adet olmuyorum karnım ve kasıklarımda kramp vardı birde akıntım oluyordu 30 aralıkta idrar testi yaptım ilk defa 2 çizgi gördüm hatta bikaç kere daha yaptım. 2 ocakta kan verdim tekrar 48 e yükselmişti 4 ocakta tekrar verdim 112 ye yükseldi salı günü ilk kontrolüm var kısmetse
Hayırlısıyla güzel geçer inşallah canım tam 1500'ü geçince 1700'lü değerlere denk geldiğin zamana denk geliyor salı. Muhtemelen vajinal ultrasonla bakılması gerekebilir, belki zaten biliyorsundur.

Eklentiler

• IMG_3852.jpeg
    IMG_3852.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar lütfen bişey söyleyin geceden beri uyuyamadım araştırıyorum hamilemiyim sizce🥹
Bu test yorumlanmaz. Bozuk ya da test dağıldığı için değerlendirme dışı. Başka test yapmalısınız veya kan testi de yaptırabilirsiniz.

X