💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar perşembe günü yumurtlama oldu değerlendirdik 3 gün. dün adet olmam gerekiyodu olmadım bugünde olmadım akşam test yaptım ama negatifti pozitife döner inşallah ya çok stresliyim napıcam böyle beklemekle
Çok erken yapmışsın çıkmaz ki yumurtlamadan sonra 1 hafta sonra anca rahme yerleşiyor yerleştikten sonra hcg artışı olmaya başlıyor 1 hafta bekle öyle test yap

Kızlar bu ay yumurtlamayı göremedim o yüzden bu ay hamilelik olmayacağını biliyorum onun dışında aynı kilodayım ama pantolon düğmesi bile kapatamıyorum kasıklarım aşırı şiş çok yemek yemişim gibi ve akşamları özellikle çok batma oluyor acıyor gibi belim de ağrıyor arada kist vs şeyler bu şekilde kendini belli eder mi 12 sinde doktora gittim kist var demedi ama regli öncesi oluşur mu acaba

Kızlar bu ay yumurtlamayı göremedim o yüzden bu ay hamilelik olmayacağını biliyorum onun dışında aynı kilodayım ama pantolon düğmesi bile kapatamıyorum kasıklarım aşırı şiş çok yemek yemişim gibi ve akşamları özellikle çok batma oluyor acıyor gibi belim de ağrıyor arada kist vs şeyler bu şekilde kendini belli eder mi 12 sinde doktora gittim kist var demedi ama regli öncesi oluşur mu acaba
Aynılarını şu an bende yaşıyorum bakalım sonuç ne olacak beklemedeyiö

Evet canim ben goruyorum cizgi ama test ust cami kirlenmis gibi sen yarin tekrarla testini bakalim bidaha 😊
Ben baya baktım açtım içini varmıdır diye elim geldi oralara ondan kirli gözüküyor
Kızlar değerim 123 olmuş dun vermiştim inşallah sağlıcakla devam eder 🥰
ahhhh ne diyorsunnn inanamıyorum sana alllahım çok mutlu oldum inanki çok şükür artacak inşallah canım gönlünü ferah tut yok dimi kanama falan

Ben baya baktım açtım içini varmıdır diye elim geldi oralara ondan kirli gözüküyor

ahhhh ne diyorsunnn inanamıyorum sana alllahım çok mutlu oldum inanki çok şükür artacak inşallah canım gönlünü ferah tut yok dimi kanama falan
Çok teşekkür ederim canım hep yanımdasınız desteğinizi hep hissettim 🥰🥰🥰🥰🥰. Allaha şükür yok canım kanamam

kızlar aranızda gynoseed jel kullanan var mı? Bir gebenin günlüğü sayfasındaki story paylaşımlarında bu aralar hep jel kullandım hamile kaldım yazanlar var aylarca deneyip . Bu ay aldım deneyeceğim. Kullanan faydasını gören ya da faydası oldu yakınıma eşime dostuma diyen var mı?

X