💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Oy o güzel yüreğinden geçip dilinden dökülenler dua yerine geçer inşallah kuzum🤲🏻çok sağ olasın ay valla artık yani rabbim sağlıkla hayırla nasip etsin inşallah bir tane de olsa amin ya🤲🏻 femara yazmıştı ama eczane letu vermişti doktoruma sormuştum aynı içeriğe sahip bir şey olmaz demişti nette de baktım hakikaten bileşenler aynı. İnşallah bir dahakine hamileyim diye etiketlerim kuzum sen naptın nasılsın cinsiyet belli olmuştur erkek hissediyordun en sonki konuştuğumuzda 😍 ne çıktı konuştuk mu hatırlamıyorum o kadar ki girmedim buralara🥲
İnşallah kuzum inşallah saglıkla gelsin artık çok bekletti annesini minnoş. Belli oldu kuzum kızım olacak tüm teorileri yıktım geçtim bir prenses daha geliyor 💗💗💗💗

Kızlar 4 gün sonra regli olucam bakın buda ovülasyon testi pikinde piki hiç bu kadar koyu olmamıştı

Eklentiler

• IMG_20231219_224233.jpg
    IMG_20231219_224233.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 36
Ya hiç belirtin olmadimi canım bende 6 aydır deniyorum ama olmuyor benimde bata az kaldı ama belirti sıfır hiç yok
Hiç olmadı göğüs olmadı kaşık batma vardı ama az arada hamile kalmadigim ay daha çok batma vardı ama negatif oldu bu aysa batma falan çok azdı hiç bir belirti olmadı ben beklemiyordum hep negatif düşündüm teste bile kararsizdim adet sancısı cektim öğrenmeden önce iki gün petle dolastim

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 ben de imom omega ile vitamin ve folik asit ihtiyacımı karşılıyorum. İnofolic ile de pcos etkisinden kurtulmaya çalışıyorum bakalım hayırlısı inşallah bize de dua et🥰
Çok teşekkür ederim rabbim tez zamanda size sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah ve isteyen herkese. Bende de pkos vardı ama inanın pkos flan bence hiç bir etkisi yok ya. Her gittiğim doktor ayrı bişey söyleyip beni strese soktu. Biri var dedi biri yok dedi biri olmaz dedi. Geçen ay gittiğimde de çikolata kistin var hamile kalman çok zor olur demişti mesela. Lütfen pkosu dert etmeyin bu bile stres oluşturuyor bence zihnimizde. İnsülin direncim ve Fazla kiloma rağmen oldu şükürler olsun. Üstelik 4-5 ay gibi bir sürede. Yıllarca da sürmedi.

Hiç olmadı göğüs olmadı kaşık batma vardı ama az arada hamile kalmadigim ay daha çok batma vardı ama negatif oldu bu aysa batma falan çok azdı hiç bir belirti olmadı ben beklemiyordum hep negatif düşündüm teste bile kararsizdim adet sancısı cektim öğrenmeden önce iki gün petle dolastim
Aynen dediğin gibi geçen aylar daha da belirti vardı şimdi ne göğüs ne akıntı ne başka bişey arada batma var ama şuan belim inanılmaz ağrıyor hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Aynen dediğin gibi geçen aylar daha da belirti vardı şimdi ne göğüs ne akıntı ne başka bişey arada batma var ama şuan belim inanılmaz ağrıyor hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin sağol canım Allah sizlerde nasip etsin belirtilere pek kulak asmayın beş haftanin içindeyim bir hafta sonra kalp atışı duymak için gidicem hayla belirti yok

İnşallah gebeliktir ama pcos olduğunda da böyle oluyor kendimden biliyorum o nedenle bu testleri biraktim
Bende artık pcostan şüpheleniyorum canım reglim düzenlidir regli olunca hormon testi yaptıracağım hep pikti ama hiç bu kadar koyu olmamıştı herhalde regliye yakın daha koyulaşıyor

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR -EKİM-KASIM-ARALIK TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı ÖZELDEN GÖNDERİRSENİZ hemen ekleyebilirim 🥰

Allah'ım hepsi hamile kalmış inşallah benim adımın yanına da hamilelik 🤰emojisini koyarsınız sat 6 Aralık bat 6 Ocak

Pcos olanlar oylemiş canım bende burda.ogrendim yumurta büyüyor catlamiyor .ama iğne ile çatlatan var
Canım doktoruma sordum her 4 kişiden 1i pcosmış çatlıyormuş fakat her ay değil ağır sendromu olanlarda zor oluyor sadece dedi ki sende görünmüyor fakat şekli benziyor dedi ama yinede ben tekrar hormon testi yaptıracağım

X