💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İn
Yaa çok sevindim güzel büyümüş yumurtaların ☺️ Sıvı birikmesi önceki reglden kaynaklı mıydı acaba? Neyse en azından geçmiş gitmiş☺️Hadi inşAllah bu ay güzel bir sonuç alırsın🤲🏻
İnşallah kuzum vallahi bilmiyorum inşallah engel çıkmaz artık neden olmuyor diye düşünüp durmaktan bir hal oldum😅 ama bu doktoru gördüğüm ilk andan beri inanıyorum çok yakında olacak ne bilim öyle hissediyorum işte amin🤲🏻 sen neler yaptın kuzum ne durumdasın

Bitanem iyiyim valla senden gelecek güzel haberi dört gözle bekliyorum. Çok güzel büyümüş yumurtaların femara kaliteli yumura büyütüyor inşallah güzel haberi alırız bu ay hemde ikiz olabilir mi neden olmasın iki yumurtanda aynı aralıkta çatlar çok güzel haber çok sevindim inşalalh birdahaki etiketin gebelik müjdesi olur kuzum ❤️❤️❤️
Oy o güzel yüreğinden geçip dilinden dökülenler dua yerine geçer inşallah kuzum🤲🏻çok sağ olasın ay valla artık yani rabbim sağlıkla hayırla nasip etsin inşallah bir tane de olsa amin ya🤲🏻 femara yazmıştı ama eczane letu vermişti doktoruma sormuştum aynı içeriğe sahip bir şey olmaz demişti nette de baktım hakikaten bileşenler aynı. İnşallah bir dahakine hamileyim diye etiketlerim kuzum sen naptın nasılsın cinsiyet belli olmuştur erkek hissediyordun en sonki konuştuğumuzda 😍 ne çıktı konuştuk mu hatırlamıyorum o kadar ki girmedim buralara🥲

Kuzum testlerinden birini atar mısın nasıl boş çıkıyor anlamadım. Birde benimde korunmayı bıraktığımdan beri regli düzenim bozuldu o herkeste oluyor bebeğim üzme kendini gerilme ne kadar oldu korunmayı bırakalı
Merhaba Bende de spiral takılı iken gününü Şaşmazdi niye korunmayı bırakınca bozuldu acaba çünkü benimki de öyle 18-20-23 gibi arliklarla geliyor

Nasıl kullandınız? ben inofolik kullandım gramı düşük olduğu için sabah aksam 2 tane şeklinde içtim. İnşallah faydasını gorurum
Günde 1 kere kullandım bir başka doktor da bana inofolik önermişti. İnisitolu kendi doktoruma tanıtım hediye gelmiş o verdi bana hatta. Resmini eklerim internetteki. Buna ek vitamin değerlerime baktırıp sınırda ve düşük olan d vitamini demir ve magnezyum aldım. Bunlar standart doktorun yazdığı ve sgknın karşıladığı ilaçlardı. Bunları sadece bir ay kullandım ve bu ay hamileyim.ben kesinlikle hem eksik vitaminlerin doldurulmasını ve inisitolu tavsiye ediyorum

Günde 1 kere kullandım bir başka doktor da bana inofolik önermişti. İnisitolu kendi doktoruma tanıtım hediye gelmiş o verdi bana hatta. Resmini eklerim internetteki. Buna ek vitamin değerlerime baktırıp sınırda ve düşük olan d vitamini demir ve magnezyum aldım. Bunlar standart doktorun yazdığı ve sgknın karşıladığı ilaçlardı. Bunları sadece bir ay kullandım ve bu ay hamileyim.ben kesinlikle hem eksik vitaminlerin doldurulmasını ve inisitolu tavsiye ediyorum
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 ben de imom omega ile vitamin ve folik asit ihtiyacımı karşılıyorum. İnofolic ile de pcos etkisinden kurtulmaya çalışıyorum bakalım hayırlısı inşallah bize de dua et🥰

Aslında.gecen ay düzgün geldi eğer bu ayda düzgün gelirse düzene girmiştir inşallah bide benim reglim çok az geliyor niye sizce ben bu platformda yeniyim de biraz kusura bakmayın lütfen
Onu ben de bilmiyorum canım benim de bir ay normal iken bir ay çocuk bezi anca basediyor bazen de sadece günlük ped yetiyor

X