💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

canım tebrik ederim sağlıkla koyulaşsın inşallah. Darısı bizlere. Ben de bugün dpo 8 deyim test yaptım nego. Bakalım bekliyorum

canım tebrik ederim sağlıkla koyulaşsın inşallah. Darısı bizlere. Ben de bugün dpo 8 deyim test yaptım nego. Bakalım bekliyorum
Sağol canım inşallah hepinize nasip olur canım dualarimdasiniz daha çok erken yapmişsin hayırlısı olsun inşallah

Hiç bilmiyorum ya umudum da yok artık yine olmadı
canım 2 çıktıysa yükselir mi ki acaba? Ben hayatımda 3 test yaptırdım hepsi de sıfır küsürlü çıktı ve testlerde silik bile göremedim. Ben şüphelendim bu durumdan tavsiyem 4 5 gün sonra tekrar kan ver beklerim dersen 1 hafta sonra. Böyle 2 3 çıkıp hamile kalan çok okudum seni umutlandırmak gibi olmasın da

İnşallah öyle olur canım bide 10. Gün yerlesme kanamasına benzer lekelenmem oldu o beni umutlandirmisti adet olmazsam tekrar kan veririm

Geldi hanımlar

Bat günümüz aynıydı kuzum benim nerdeyse bitmek üzere acaba mevsimsel gecikme mi yaşıyorsun ki geçen ay benim de geç gelmişti ay inşallah geç döllenme olmuştur inşallah

Sen hiç unutulur musun Hakkında en hayırlısı en güzeli olsun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…