💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar heyecandan ölücem az önce test yaptım reglime 3 gün var. Novacheck marka erken gebelik testi ile. 5 dk sonra böyle silik çizgi oldu. Yapar yapmaz işyerinde olduğum için cebime attım testi kimse görmesin diye. Ters dönmüş vs diye mi böyle çizgi çıktı acaba bir fikri olan var mı? boşuna heveslenmek istemiyorum lütfen biri yol göstersin

Eklentiler

• IMG_7256.jpeg
    IMG_7256.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_7253.jpeg
    IMG_7253.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_7254.jpeg
    IMG_7254.jpeg
    60,7 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_7255.jpeg
    IMG_7255.jpeg
    73,9 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar heyecandan ölücem az önce test yaptım reglime 3 gün var. Novacheck marka erken gebelik testi ile. 5 dk sonra böyle silik çizgi oldu. Yapar yapmaz işyerinde olduğum için cebime attım testi kimse görmesin diye. Ters dönmüş vs diye mi böyle çizgi çıktı acaba bir fikri olan var mı? boşuna heveslenmek istemiyorum lütfen biri yol göstersin
walla canım çizgi var gibi kuruma ters dönme ile ilgili degildir çizgi gözüküyor var gibi gibi akşama bir daha tekrarla yine aynı çıkarsa kan verirsin inşallah vardır

walla canım çizgi var gibi kuruma ters dönme ile ilgili degildir çizgi gözüküyor var gibi gibi akşama bir daha tekrarla yine aynı çıkarsa kan verirsin inşallah vardır

Heyecandan ölücem akşamı bekleyemem sanırım 😂 prediktor test mi alsam o daha garanti sonuç verir mi acaba daha dikkatli yaparım

Kuzu yok mu sende bir gelişme gecikmenin kaçıncı günündesin
Anaa biri beni hatırladı 🥰 gecikmenin dördüncü günü adet yok dünkü testim negatif çok garip bir şekilde ilk gebeliğimdeki belirtiler başladı ama testim negatif kan vermeyede gidemiyorum offf ne yapacağımı hiç bilmiyorum🤷🏻‍♀️😑

X