💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Melisa bisey sorcam sana kuzum simdi sonuncuda ates yükselmis ya senin o yumurtlama oldugu anlamina mi geliyor? Benim de bugun buna cok benzerdi tablo ates 35lerden 36lara cikti. Bu arada persembe pikti dün siliklesti testler. Ates takibi ilk defa bu ay yaptim sizden ozenip ama yorumlama konusunda cok zayıfım anlamiyorum bisey. Yumurtlamadan sonra mi yukseliyor? Yumurtama olacagi zaman mi?

Bendeki ates dun 35.8 mis bugun 36.3tu sabah. Tam seninki gibi 0.5lik bir artış var. Ayni gidiyoruz sanki seninle

Pazartesi Salı dayanamam giderim muhtemelen , tabi kırmızılar gelmezse inşallah
Canim git cidden benim de test oyle dedi de insan kan olmadan emin olamiyor ayni senin gibi test pozitif ciktim geldim dicem:) tuhaf sag kasigima cok tuhaf hic hissettmedigim bi agri giriyo sanci gibi ara ara.. ama yine de kirmizi gorur muyum acaba diyorum

Kapağını açıp atsana fotoğraf kuzum çizgi görüyor gibiyim sanki

Ah o sağ kasık… yumurtlama günden beri yıldırdı beni ..

Ates tablo
Kuzum dunden bugune hemen kipkirmizi olmuyor testler. Bosuna endiselenme. Bence bariz var ve guzelce artacak insallah takibi gun aşırı yapsan ayni marka testle daha net anlasilir

Kuzummm şimdi dikkatli baktım bence hamilesin çizgi var görüyorum

Erken gebelik testleri silik çıktı . Kaset de gözle zır görülen silik çıktı napsam bilemiyorum
Pozitif çıkmış canimmm bata kaç gün var yumurtlama tarihini biliyor musun
Pozitif çıkmış seninki de canimm hayırlı olsun

Canım o testlerin hassasiyetiyle ilgili. Testlerden birini seç kendine koyulaşma takip et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…