💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kiz bidaha 1 gun kacirdim diye aglama bakiim 😂 gun asiri da olur. Takibe devam et bakalim catlamadiysa bile icerde kalacak hali yok eninde sonunda catlayacak. Kist olusumu herkeste cok sık olan birsey degil sonucta.
Kuzum 2 gün yapmadık misafir vardı ondan ağladım 😂 bide doktor pcos görünümü var en iyi hali demişti ondan da korkuyorum 😔

Eklentiler

• IMG_20231212_092008.jpg
    IMG_20231212_092008.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 98
Umut var mıdır iğne etkisi daha geçmemiştir diye korkuyorum kaset testte çıkmadı kan öğleden sonra çıkacakmış
Artık kalmamıştır canım iğne etkisi bazı kaset testlerin hassasiyeti çok az oluyor erken gebelik testim koyuyor kaset testtim silikti korkup kan vermeye gitmiştim

Kızlar bakar mısınız 1 hafta bitti hala koyu pik veya çatlama ne zaman anlayamıyorum
Canım 19 çatlama demiştik ama lh dalgalanması olmuş olabilir çünkü son testin koyu sen birkaç gün daha devam et bakalım belki pik görmemiş olabilirsin henüz. Geçen ay bende her gün bugün pik oldu bugün çatladı derken asıl pik sonradan oldu. Teste devam etmek gerekiyor birkaç gün daha 🤗

Kızlar öncelikle hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler hepinizi öpüyorum hepiniz dualarımdasınız bunu unutmayın Allah inşallah size nasip eder kız eğer ben birkaç bir şeyden bahsetmek istiyorum sizlere umut olur diye ben bu ay yaki denemiştim 3 gün durdu başımı yıkadım tekrar yenisini taktım o da 3 gün durdu çıkarttım ve bir hafta soğanlı su içmiştim adetimde bu normalde adetten sonra yapılır ben adetliyken içtim ve inanın o gün bugündür namaz kılıyorum ve hep dua ettim e ismi Azam duası okudum Bir defa namazını kılmaya fırsatım olmamıştı ve şu an silik testle öğrendim �nşallah devam eder bebişimi görürüm inşallah daha önce 2 defa kürtaj oldum lütfen bana dua etmeyi unutmayın çünkü ben sizi unutmam unutmayacağım belirti olarak gerçekten belirti aramayın ben 3 gündür eşim sırtıma basıyor çünkü kafam boştu olacağını sanmazdım sadece koku hassasiyeti hassasiyeti iştah açıklığı ve erken uyku ve adet sancısı batma oldu kasiklarda inanın bunların hepsini daha önce de yaşadım hep negatif yine aynı şeyi düşündüm ya kesin yine negatif psikolojikmen böyleyim bu sefer tamamen çıkarttım hep yaşadığımız için ve ben de artık umudumu kesmiştim kızlar 8 aydır olmuyor ama çok şükür bugün öğrendim şimdi tek dileğim sağlıkla ilerlemesi ve bebişimi görmek tek dileğim şu an bu
Canımmm okurken duygulandım inan gözlerim doldu inşallahhh sağlıkla kucağına alıp sağlık ve huzurla büyüteceksin bebeğini...

Canım 19 çatlama demiştik ama lh dalgalanması olmuş olabilir çünkü son testin koyu sen birkaç gün daha devam et bakalım belki pik görmemiş olabilirsin henüz. Geçen ay bende her gün bugün pik oldu bugün çatladı derken asıl pik sonradan oldu. Teste devam etmek gerekiyor birkaç gün daha 🤗
Ederim kuzum ama baya da oldu normalde herkes 14. Gün pik görürken ben 19da gördüğümü sanıyordum 33 günde bir regliden dolayı bugün 21. Gün oldu

X