💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar şimdi paylaşacağım bilgiyi anneannemden de duymuştum köylerinde çok eski ebeler de bunu yaparmış bende instada denk geldim. Yapmanızda fayda görüyorum.. sonuçta bu şekilde teknolojik tıp yokken alternatif tıp varmış bitkilerle tüm hastalıkların çaresine şifa bulunurmus. İnşallah deneyen arkadaşlara şifa olur ...

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-06-21-16-51-307_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-12-06-21-16-51-307_com.instagram.android.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 81
  • Screenshot_2023-12-06-21-16-27-883_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-12-06-21-16-27-883_com.instagram.android.jpg
    106,7 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar ovülasyon testime bakın gene kıpkırmızı ya gene mi değerlendirelim 😂

Eklentiler

• IMG_20231206_223000.jpg
    IMG_20231206_223000.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 63
Hsg çektirmedim ama diğer değerlerin hepsi iyi yumurtalık hormonlar falan 2 ay önce hepsine baktırdım. İlk gebeliğimde hsg çektirmek için adet beklerken adet olmamıştım testim pozitifdi inşallah çektirmeme gerek kalmaz korkuyorum biraz hsg den

Canım ben hsg özel merkezde çektirdim regl sancısı gibi dediler ki benim regl çok sancılı geçer çok minik sancım oldu ve canım çok tatlıdır bence hiç korkulucak birşey degil anestezi boş yere almak istemedim anestezilik bir işlem bile degil

Hanımlar eşimin sperm testi normal geldi sayısı hareketi hepsi normal. Şimdi benim son basamak hsg kaldı. Bilenler cevaplayabilir mi ne zaman cektirilmeli? Yarın bat günüm. Ben agustos ayında bi arkadaşımın tavsiyesi ile yumurtalık takibi ve folik asitle denedik ama gebelik oluşmadı.daha sonrasında arkadaşımın doğumundan sonra bi sorunu oldu usg de onu göremedi bende o dra devam etmeyeceğim artık farklı dr araştırıp gideceğim.

Regl son gününde çekiyorlar zaten özel merkezde soruyorlar bana direk 7. Gün dediler 7. Gün bitiyordu reglim echomar tavsiye ederim

Canım ben hsg özel merkezde çektirdim regl sancısı gibi dediler ki benim regl çok sancılı geçer çok minik sancım oldu ve canım çok tatlıdır bence hiç korkulucak birşey degil anestezi boş yere almak istemedim anestezilik bir işlem bile degil
Bende eğer çektirirsem anestezi almayı düşünmüyorum 10 dakikalık bir işlem için gerek duymuyorum bilgi için teşekkürler🌺😊

Kızlar şimdi paylaşacağım bilgiyi anneannemden de duymuştum köylerinde çok eski ebeler de bunu yaparmış bende instada denk geldim. Yapmanızda fayda görüyorum.. sonuçta bu şekilde teknolojik tıp yokken alternatif tıp varmış bitkilerle tüm hastalıkların çaresine şifa bulunurmus. İnşallah deneyen arkadaşlara şifa olur ...

Ayy Allah razı olsun denemekten ne zarar gelir ki

X