💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah öyledir ovulasyon üstünden 5/6 gungecmis olmalı belirti olurmu yumurtlamadan sonra
Vallahi canım tesadüfmu bilmiyorum ama geçen yıl bu zamanlar rahmetli oğluma hamileydim yumurtlamadan sonra geçmeyen ağrılarım vardı testim negatif çıkmasına rağmen içimde bir ümit vardı çünkü ağrılarım hiç geçmemişti

Vallahi canım tesadüfmu bilmiyorum ama geçen yıl bu zamanlar rahmetli oğluma hamileydim yumurtlamadan sonra geçmeyen ağrılarım vardı testim negatif çıkmasına rağmen içimde bir ümit vardı çünkü ağrılarım hiç geçmemişti
Bu arada başın sağolsun niye kaybettin bebeğini canım Allah evlat acısı vermesin çok zor dünyada en acı imtihan canım bende beklicem artık adet günümü dusune düşüne manyadim artik

Bu arada başın sağolsun niye kaybettin bebeğini canım Allah evlat acısı vermesin çok zor dünyada en acı imtihan canım bende beklicem artık adet günümü dusune düşüne manyadim artik
28 haftalık erken doğum yaptım canım bir ay yaşadi oğlum sonra kaybettim -6 ay oldu tekrardan deneme yapmaya çalışıyorum işte geçen ay aşılama oldum tutmadı bu adetten sonra tekrar aşılama için gideceğim Allah kolaylık versin gerçekten beklemek çok zor Allah gönlüne göre versin

Ne yaptın kız test yaptinmi
Yaptım şimdi maalesef negatif 🙂
IMG_1967.jpeg

X