💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım dün esim görevdeydi izin alıp gelemedi maalesef ben de çocuğu evde bırakıp gidemedim gebelik testi yaptım alıp pozitif gözüküyor hala bugün gideceğim inşallah kanamam da durdu yok şu an hiçbir şey kahverengimsi geliyor böyle silince bakalım ne olacak dua edin
O zaman yerleşme kanamasıdır inşallah sağlıkla gelsin

Evet yüzün kızarık inşallah vardır kuzum bir şeyler seninle aynıyız benim de 22 Kasım yumurtlama 23 Kasım çatlama ama hiç belirti yok orası ayrı 😂 gerçi hoş geçen ay vardı da ne oldu canım ben geçen ay bütün belirtileri yaşadım bu ay saldım adet günümü de unutsam çok iyi olacak 🤣
Test yaptın mı hiç bugün 10. Günümüz ben yaptım

O zaman yerleşme kanamasıdır inşallah sağlıkla gelsin
Kırmızı renk oluyor mu yerlesme kanaması 🙄😔 hiç gelmemiş iç çamaşırima dundendir akan bir kanama olmadı şükür. Ama rengi kırmızıydi silince de geldi. Gece hiç gelmemiş. Gündüz de yoktu. Kahverengimsi geliyo silince canım

Çok şaşkınım canım dün testinde birçok kişi gördük çizgi, nasıl tertemiz olur bugün 😔
Bata da çok var canım inşallah pozitife döndüğünü görürüz, test yapıp strese girme bari aklım almıyor bu testleri artık 😬
Dimi ya benimde aklım almıyor ama gece hissettim biliyor musun yapmak istemedim sabah testi ama yinede yapıyım dedim. inşallah pozitife döner ne diyim artık gecikmeyi bekliycem 🥺

Bak bazısı erken çıkıyor bazısı geç çıkıyor bizim bi grup var herkesin başka bazen batta anca silik çıkıyor ben de çok güvenmiyorum bakalım bekleyeceğim
Canım seninki var yani koyulaşıyor seninki belli. Ama benim bugünki testim bembeyazdı ama umudumu kaybetmiyorum tabiki gecikme olursa tekrar yaparım artık

Bak çok okuyorum 12-13-14 negatif çıkıp 15 pozitife dönen
Benimki de kesin değil ki belki kimyasal olur daha 10. Gün bugün
İnşallah öyle olur canım çok umutluydum benim hep adetten bir hafta on gün öncesinden adet sivilcem çıkardı tek birtane kocaman yani o sivilce çıktığında test bile yapmazdım o derece eminim regl olacağıma ama şimdi çıkmadı ilk gebeliğimde de çıkmamıştı oyüzden umudum az da olsa var inşallah senin dediğin gibi olur. Sende hiç öyle kötü düşünme sağlıkla devam edecek inşallah 🙏

Ya aynı BAT galiba bizim. Regl olmadan önce ağrınız geldi mi sizin de 🥺 ya da hamile kalıp da Regl öncesi karın krampını çeken oldu mu?
Canım ben gebeliklerimde aynı adet olcakmışım gibi ağrı çekiyodum ha oldum ha olcam gibiydi yani suan hiç bi belirtim ypknki çok erken bakalm nasıb benım bat 10 12 aralık falan

X