💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Allah kabul etsin kuzum hacet namazı duası tevessül duası oluyor onu mutlaka namazın bitince oku
Kuzum ismi azam ile tevessül aynı anda okunuyor yazmışsın notlarına o nasıl oluyor.? Bir de duaların yanından 70 defa okundu diye defalarca yazmışsın onun bir anlamı var mı

Kızlar birşey sormak istiyorum bilgisi olan yazabilir mi bende solgarın tek folik asit içeren takviyesi var onu kullanmam yeterli olur mu yoksa başka mı alayım?
Canım ben bir kaç doktorun tavsiyesi ile folbiotic kullanıyorum 2 aydır. İçeriği çok temiz vajinal florayi destekleyici bir ürün. Ayrıca ocean marka d3 k2 vitamini de alıyorum. Sana da öneririm. Hamileyken 1 damla demişti doktor d vitamini için.

28 gün de 1 kaç gün adet oluyorsunuz. Acaba. Ona göre hesaplamak gerekir. Test yapmadınız mı ? Ya da direk kan testi verin. Testler insanı strese sokuyor. Bu arada merhabalar

28 gün de 1 kaç gün adet oluyorsunuz. Acaba. Ona göre hesaplamak gerekir. Test yapmadınız mı ? Ya da direk kan testi verin. Testler insanı strese sokuyor. Bu arada merhabalar
Adetlerim çok düzenli 28 veya 27 günde bir oluyorum. Adetten 12 gün önce ilişki olduğu için tam yumurtlama günü olmadı ama geciktiğimi için şüphelendim

İşte ikiz olunca hep bir risk var
Bu
Adetlerim çok düzenli 28 veya 27 günde bir oluyorum. Adetten 12 gün önce ilişki olduğu için tam yumurtlama günü olmadı ama geciktiğimi için şüphelendim
Yumurtlama gününüze çok uzak bir gün değil ki spermler 3 güne kadar canlı kalabiliyor vajina da. Olabilir gebelik. İstiyorsanız şayet umarım vardır. Rabbim ol desin yeter ki günlerin ne önemi var gerçi tahlil yaptırın bizi de haberdar edin

Kızlar bu folik asite ne zaman başlamak gerekiyor? Ben hiç kullanmadım çarşamba tekrar kan vermeye gidcem eğer değerim arttıysa aile hekimi yazar mı? Yoksa illa kadın doğuma gitmem gerekiyor mu

Kızlar bu folik asite ne zaman başlamak gerekiyor? Ben hiç kullanmadım çarşamba tekrar kan vermeye gidcem eğer değerim arttıysa aile hekimi yazar mı? Yoksa illa kadın doğuma gitmem gerekiyor mu
Canım normalde gebelik oncesi 3ay önceden tavsiye ediyor doktorlar bende geçen hafta başladım.saglik ocağına gebelik düşündüğümü belirttim ama tabi önce kan aldı değerlerime falan bakti iyikide bakmış b12 eksikliği d vitamini bide folik asit yazdı.yani kana göre verdi.oylesine yazmak olmaz değerlerine hep bakalim dedi.sonuc olarak yazıyorlar ama kan degerlerine baktır kesin canim

Kuzum ismi azam ile tevessül aynı anda okunuyor yazmışsın notlarına o nasıl oluyor.? Bir de duaların yanından 70 defa okundu diye defalarca yazmışsın onun bir anlamı var mı
Hayır hacet namazının duası tevessül duası oluyor namazdan sonra tevessül duası okunacak
Hergün Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” 70 kere okudum o yüzden yanlarında 70 yazıyor

Teşekkür ederim hemen doktora gitmek istemiyorum olanı değerlendireyim dedim gidince önerdiğini alırım diyordum

Tabi senin gebelik olduğu için direk yazar diye dusunuyorum.yinede d vitamini vs için kan aldirirsan da iyi olur.tam kan istiyorum de hem hcg hem değerlere baktirirsin canim

Hayırlı olsun acaba farklı ekstra neler yaptınız?
Bu ay mfk takviyeleriyle ilerledim hatta adet bitiminde ulaştı takviyeler elime baya etkisini gördük içerken de hissettik eşim de ben de tabi hocaya boy kilo yaş hormon değerleri gibi kısa öykünü paylaşıp öyle sana uygun olanları söylüyor öyle alıyorsun ben bana söylediği tüm takviyelerini aldım kullandım kullandığım ay da pozitifi gördüm çok şükür geçen yıl da bir gebeliğim olmuştu ama sürekli lekelenme yaşadım en son 2. Ayda kürtaj oldum malesef meğer perde varmış rahimde mayıs ayında ameliyat olmuştum 3 ay korun denmişti 3ay sonrası 2 ay denedik olmadı en son bu şekilde pozitife ulaştım inşallah bu sefer sağlıkla kucağımıza almak nasip olur şimdilik herşey yolunda gibi çarşamba kontrolde de iyi olduğunu öğrenirsem içim baya rahatlayacak

Ben de önceki günlerde yapmıştım ama 3 gün kala gördüm ikinci çizgiyi daha zamanın var adet gecikene kadar bekle derim

Ben de %90 28 gün çok nadiren de 29 günde bir oluyorum ama yumurtlamam 16-17.gün oldu. Adet takvimine göre 14.gün gözüküyor ama 3 gün sonra yumurtlamıştım ben. Siz de 17.gün yumurtladıysanız hamile kalabilirsiniz.

Herkese merhabalar
Benim anlayan arkadaşlara sorum olucak ovulaston takip ettim pik yakaladım önce eşit koyulukta sonra t daha koyu sonra tekrar normale döndü ama silikleşmesi acaba çatlama olmadı mı sizce 25 inde daha koyuydu o gün pikti diger günlerde daha silikleşti ama silinmedi tamamen
Testleri aynı saat sabah akşam sıvı alımına dikkat ederek yaptım

Eklentiler

• 645202AA-0984-414B-9D63-A1BC6FDA984E.jpeg
    130,7 KB · Görüntüleme: 42
Burda bir arkadaşında 9 gün pik kalmış testi o ay hamile olduğunu öğrenmiş. İnşallah seninde öyledir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…