💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İn
Bu ay senin ayin olsun canim 2024 gelmeden alalim guzel haberi insallah ben de iyiyim şükür. Idare ediyorum diyeyim
İnşallah kuzucum bakalım ben de 2024 e anne olarak girmek istiyorum inşallah nasip eder Rabbim ❤ neden idare ediyorsun çok mu bulantın oluyor senin de

Kesinlikle öyle döllenme olmasa kimyasal gebelik imkansız umudumuz insan nefes aldıkça yaşadıkça hep var aallahım kucağını boş bırakmasın inşallah güzel haberler alırsan beni de etiketle olur mu kalbini ferah tut

Kızlar selam benim 13 ünde çatlama oldu klomen ve inofolik kullandım bat 29 kasım test yaptım freely çok çok silik gösterdi oncomed daha belirgin. Kimyasal geçirdiğim için sevinemiyorum şuan

Bata 4 gun kala bu kadar belirginse cizgi kimyasal degildir gibi geldi bana kimyasal olunca genelde bat gecince bile cok belirgin olmuyor cizgiler. Insallah bebis geliyordur.

Yanlış anlaşılmasın daha önce kimyasal geçirdiğim için şubat ayında şuan bu testime sevinemedim demek istedim :)

Canım tebrik ederim, bugün 12.günün ve çizgin çok net, olumsuz düşünme inşallah koyulaşarak devam edecek
Freely nin erken testi hiç hassas değil onu ciddiye alma hiç kaset testle koyulaşmayı takip edebilirsin

Çatlamanın 10. Günü ilk idrarla test negatif

Eklentiler

• IMG_5096.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 58
Teşekkür ederim :) Evet 6 gün önce yazıyor üstünde ama bir işe yaramıyor. Bata kadar koyulaşmayı takip edicem inşallah

Canım hayırlı olsun. Kimyasal deyip de üzme kendini. Arkadaşımda böyleydi çok şükür sağlıklı ilerleyen bir gebeliği var . Bak sakın stres yapma stres çok etkiliyor çünkü

Canım hayırlı olsun. Kimyasal deyip de üzme kendini. Arkadaşımda böyleydi çok şükür sağlıklı ilerleyen bir gebeliği var . Bak sakın stres yapma stres çok etkiliyor çünkü
Teşekkür ederim çok haklısın stres çok yıpratıyor gerçekten. Sakin bir şekilde koyulaşmayı takip edeceğim inşallah

Merhaba hacettepede hangi hocaya gittiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…