💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İn
Bu ay senin ayin olsun canim🥰🥰 2024 gelmeden alalim guzel haberi insallah🙏🙏 ben de iyiyim şükür. Idare ediyorum diyeyim😊
İnşallah kuzucum bakalım ben de 2024 e anne olarak girmek istiyorum inşallah nasip eder Rabbim ❤ neden idare ediyorsun çok mu bulantın oluyor senin de 😔

Çok doğru söylüyorsun canım valla rabbimin hikmetinden sual olunmaz kuzenimde uzun yıllarca tüp bebek denedi olmadı yine tüp bebek denedi ve hamile kaldı ikincisini de normal yollarla doğurdu ne hayatlar var gerçekten halimize şükretmek lazım şeninde maşallah bir yavrun var rabbim nazarlardan saklasın demek oluyormuş canım yıllarca tedavi görüp sonuç almayanlar var demek oluyor ki rabbim zamanını bekliyor elbet ikinci için şeninde zamanın vardır bu süreçte hepimize sadece sabretmek düşüyor bende çok şükür hamile kalabiliyorum demek ki bir kimyasal geçirdim evlenmeden önce eşime evlendiğin gibi çocuk yapmasını söyledi doktorlar onda da sorunlarımız var varikosel ve kisti var doktorların çoğu çocuğun olmaz dedi ama demek ki oluyormuş ki kimyasalı geçirdim
Kesinlikle öyle döllenme olmasa kimyasal gebelik imkansız umudumuz insan nefes aldıkça yaşadıkça hep var aallahım kucağını boş bırakmasın inşallah güzel haberler alırsan beni de etiketle olur mu kalbini ferah tut 🤍🙏🙏

BA9B938F-82C0-4D86-A66A-A731130F967C.jpeg
Kızlar selam benim 13 ünde çatlama oldu klomen ve inofolik kullandım bat 29 kasım test yaptım freely çok çok silik gösterdi oncomed daha belirgin. Kimyasal geçirdiğim için sevinemiyorum şuan
F86F0E96-E500-4A2C-AD55-BC88ECD5F287.jpeg

Eki Görüntüle 3341084 Kızlar selam benim 13 ünde çatlama oldu klomen ve inofolik kullandım bat 29 kasım test yaptım freely çok çok silik gösterdi oncomed daha belirgin. Kimyasal geçirdiğim için sevinemiyorum şuan Eki Görüntüle 3341083
Bata 4 gun kala bu kadar belirginse cizgi kimyasal degildir gibi geldi bana kimyasal olunca genelde bat gecince bile cok belirgin olmuyor cizgiler. Insallah bebis geliyordur.

Yanlış anlaşılmasın daha önce kimyasal geçirdiğim için şubat ayında şuan bu testime sevinemedim demek istedim :)

Eki Görüntüle 3341084 Kızlar selam benim 13 ünde çatlama oldu klomen ve inofolik kullandım bat 29 kasım test yaptım freely çok çok silik gösterdi oncomed daha belirgin. Kimyasal geçirdiğim için sevinemiyorum şuan Eki Görüntüle 3341083
Canım tebrik ederim, bugün 12.günün ve çizgin çok net, olumsuz düşünme inşallah koyulaşarak devam edecek 🙏🏻
Freely nin erken testi hiç hassas değil onu ciddiye alma hiç kaset testle koyulaşmayı takip edebilirsin 🤗

Çatlamanın 10. Günü ilk idrarla test negatif

Eklentiler

• IMG_5096.jpeg
    IMG_5096.jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 58
Teşekkür ederim :) Evet 6 gün önce yazıyor üstünde ama bir işe yaramıyor. Bata kadar koyulaşmayı takip edicem inşallah

Canım hayırlı olsun. Kimyasal deyip de üzme kendini. Arkadaşımda böyleydi çok şükür sağlıklı ilerleyen bir gebeliği var . Bak sakın stres yapma stres çok etkiliyor çünkü 🌺

Canım hayırlı olsun. Kimyasal deyip de üzme kendini. Arkadaşımda böyleydi çok şükür sağlıklı ilerleyen bir gebeliği var . Bak sakın stres yapma stres çok etkiliyor çünkü 🌺
Teşekkür ederim çok haklısın❣️ stres çok yıpratıyor gerçekten. Sakin bir şekilde koyulaşmayı takip edeceğim inşallah

Kızlar ben bugün Hacettepe üniversitesinde bi doçent hocaya gittim ismini çok duymuştum uzmanlık alanı da tüpler yumurtalıklar şehir hastanesinden memnun kalmamıştım adam akıllı filmim bile yorumlanmadı. İyiki de gitmişim böyle bir iy doktor görmedim 40 dk durdum odasında detaylıca inceledi tüm testleri filmimi muayene etti 14 tane yumurtan gelişmiş çok iyi dedi sağdan yumurtlama görünüyor bu ay dedi 🙈 ve filmimi incelediğinde sol tüpte ben kapalılık pek göremedim Yani orda bir baloncuk var dedi oda ilacın baloncuğu geçişe izin vermemiş gibi duruyor dedi. Değerler ultrason herşey çok iyi 3 ay deneyin dedi sonra bir aşılama yapalım sana dedi numarasını verdi o kadar ilgiliydi ki valla çok mutlu oldum bakalım 3 ay daha deneme yapıcaz sonrası da Allah Kerim 🙏🏻🥰
Merhaba hacettepede hangi hocaya gittiniz acaba

X