💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok teşekkür ederim inşallah ☺️ Allah isteyen herkese nasip etsin 🌸 Hala çok şaşkınım reglime 1 hafta kala idrar testlerinde çıktı eşim inanamadı kan sonucum çıkana kadar. Belki benimki de ikizdir 🥳
Canım hangi testi yapmıştın? Erken gebelik mi
Easy home diye bir markayla yaptım birde farklı testle yaptım alman markası ama adını hatırlamıyorum

Bak böyleydi canım. Birde kan testi vermeden sabah yaptım o biraz daha koyuydu
50CB5299-28EC-4543-A96A-14EC64D2330F.jpeg

Benim de böyle. ben kimyasal yaşadığım zaman reglden önce vermiştim ve 65 çıkmıştı o yüzden şimdi kan verip vermemekte kararsızım. Sen de 2 gün sonra tekrar ver kat kat yükselsin inşallah

Dört gün kala bukadar koyu çok güzel. Acaba erken yumurtlam mı oldu takip ettinöi ovulasyonu canım😊
Ben çok yanlış takip ettim. Suya dikkat etmedim hepsini her gün başka saatte yaptım ilk kez denedim çünkü. Ama en koyu gördüğüm 14 kasımda bile silikti o gün değerlendirdim bi de ondan 2 gün önce bence 14 kasımınki bu

Ben çok yanlış takip ettim. Suya dikkat etmedim hepsini her gün başka saatte yaptım ilk kez denedim çünkü. Ama en koyu gördüğüm 14 kasımda bile silikti o gün değerlendirdim bi de ondan 2 gün önce bence 14 kasımınki bu
14 kasım ise daha silik çıkması lazım bence daha önce

Çok sevindim kuzum sağlıkla kucağına al inşallah 😍 belirtilerin neydi
Ben test yapmaya başlamadan 2 gün önce karnımda bi sancı oldu ama hareket bile edemedim 2 3 dk sonra kesildi bide midem ekşiyodu sabahları kaldığımda 2 3 gün boyunca da öyle oldu. Ara ara kasıklarıma sancı girdi bi sağ bi sol. Reglime 4 gün kala akşam çok fazla beyaz bi akıntım geldi ama aşırı fazlaydı. Yumurtlama döneminden sonra da hiç akıntım olmadı ki normalde olurdu az az.

Eki Görüntüle 3341127
Benim de böyle. ben kimyasal yaşadığım zaman reglden önce vermiştim ve 65 çıkmıştı o yüzden şimdi kan verip vermemekte kararsızım. Sen de 2 gün sonra tekrar ver kat kat yükselsin inşallah
Sanırım ben bidaha kan vermicem direk kontrole giderim heralde 1 2 hafta sonra. Sen de istersen kan tahlili yaptır sonra da kontrole gidersin. En azından emin olup dikkatli davranırsın

X