💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay Allah aşkına bırak unut artık, baksana önüne odaklan hafif bir şey çizgi olsa çıkmazdı , demekki bir zararı olmamış hcg yükselmeye devam etmişşşş
Canim benim senin de kesin cikacak benim testten bile alip deneyebilirsin bak bizim ayniydi ve sabah ayni cizgiyi gorduk silik hatta senin daha belirgindiii 🤲🏻❤️🥰 belki benim testten yapsan cikacakti

İnşallah kardeşim ya inan sevinemedim belirgin olmayınca ama umutsuz da değilim çok şükür 🙏
Sanırım gebesin , inşallah sağlıkla kavuşursun yavruna 😍
O sevineme durumunu anlıyorum. İnsan çok beklediyse bir türlü emin olamıyor. Ama işte umut da hiç bitmiyor. Diğer testini de görmüştüm sabah tesadüf değildir artık. İnşallah koyulaşır yarın beraber seviniriz. Hepimiz inşallah sağlıkla kavuşalım🙏

Kizlarim hepinize cok tesekkurler yazamadim tek tek sizlere 🥰🥰❤️❤️🙏🏻🙏🏻🫶🏻🫶🏻insallah saglikli gebelik olur burada her duyguyu paylastiniz benimle cok sagolun😍🙏🏻🤲🏻

Babami aradim doktor ama kadin dogumcu degil arkadasini aradik hemen, pazartesi kan testi ver dedi takip etmeye baslayalim dedi. Ama bu saglijli gebelikse zaten olur sagliksizsa da yapicak hic bisey yok dedi. Ilac olarak kanama oldugu icin;Duphaston tablet ağızdan3x1 veya progestan tablet 100 mg 3tablet akşam yatarken vaginal kullanabilir 🙏

Dedi bana. Bebege hic bi zarari olmaz pazartesi bakariz zaten saglikli gebelikse birakiriz kullanmayi dedi.
Kizlar ne hissetsem bilmiyorum ama Allah a da saglikli huzurlu mutlu gelicekse bu bebis nasip et diye dua ettim testten once insallah nasip eder 🙏🏻🥰🥹❤️🫶🏻🤲🏻
Hayırlı olsun canım. İnşallah sağlıklı bir gebeliktir. Pazartesi güzel haberi alırsın🙏

Kizlarim hepinize cok tesekkurler yazamadim tek tek sizlere 🥰🥰❤️❤️🙏🏻🙏🏻🫶🏻🫶🏻insallah saglikli gebelik olur burada her duyguyu paylastiniz benimle cok sagolun😍🙏🏻🤲🏻

Babami aradim doktor ama kadin dogumcu degil arkadasini aradik hemen, pazartesi kan testi ver dedi takip etmeye baslayalim dedi. Ama bu saglijli gebelikse zaten olur sagliksizsa da yapicak hic bisey yok dedi. Ilac olarak kanama oldugu icin;Duphaston tablet ağızdan3x1 veya progestan tablet 100 mg 3tablet akşam yatarken vaginal kullanabilir 🙏

Dedi bana. Bebege hic bi zarari olmaz pazartesi bakariz zaten saglikli gebelikse birakiriz kullanmayi dedi.
Kizlar ne hissetsem bilmiyorum ama Allah a da saglikli huzurlu mutlu gelicekse bu bebis nasip et diye dua ettim testten once insallah nasip eder 🙏🏻🥰🥹❤️🫶🏻🤲🏻
Canım hayırlı olsun inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah 🧿🤲 çok sevindim grubumuz çok uğurlu şans getirdi tek tek hamile.haberleri alıyoruz inşallah devami gelicek güzel haberlerin🤲

İnşallah Rabbim gönlüne göre versin, sağlıkla kucağına alacağın günleri de göstersin canım, sende içini ferah tut her şey güzel olacak 💕

Dene

Denedim yarın 36.5 olsa bile çizgiyi 12. Güne çekiyor yani kaşık ağrısı çektiğim güne kuzum. Bir gün Öncesinde ilişki olmuştu
Ben çizgi için demedim kuzum yarın 36.6 çıkarsa ardışık gitmeye başlıcak o zamanda acaba dicem 😍😍😍

Kızlar merhaba iyi akşamlar dilerim öncelikle nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum reglim gecikince hep okurdum yazdıklarınızı tecrübelerinizi ama hiç üye olup yazmaya fırsatım olmadı çalışıyorum çünkü hep bir şey çıkıyordu ama artık sizinde yazdıklarınızdan sonra sonra regli gecikmesi vs ben beş gün falan geciktim ve sizler testte çıkar demiştiniz testte yaptım ama bir saat önce kan tahlili sonuçlarım geldi ve hamile olduğumu öğrendim ve yazmak istedim benimle aynı anda olan varsa belki destek olursak birbirimize bilemiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ben soluğu burada aldım hepinize teşekkürler ❤️❤️❤️🙏🏻

Kızlar merhaba iyi akşamlar dilerim öncelikle nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum reglim gecikince hep okurdum yazdıklarınızı tecrübelerinizi ama hiç üye olup yazmaya fırsatım olmadı çalışıyorum çünkü hep bir şey çıkıyordu ama artık sizinde yazdıklarınızdan sonra sonra regli gecikmesi vs ben beş gün falan geciktim ve sizler testte çıkar demiştiniz testte yaptım ama bir saat önce kan tahlili sonuçlarım geldi ve hamile olduğumu öğrendim ve yazmak istedim benimle aynı anda olan varsa belki destek olursak birbirimize bilemiyorum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ben soluğu burada aldım hepinize teşekkürler ❤️❤️❤️🙏🏻
Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🌸

Sağlıkla gelsin bebişiniz 😍🧿🧿

X