💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Erken gebelik mi yaptınız? Benşm de 8 gün falan oldu ama herkes yapsan bile çıkmaz regl tarihini bekle diyor
yumurtanin catlamasindan 12 gun sonra cikmisti benim erken gebelik testinde, ancak o bile bir cok kisi icin erken olabilir. Bence sizin de henuz cikmaz cok erken idrara gecmemistir :)

Erken gebelik mi yaptınız? Benşm de 8 gün falan oldu ama herkes yapsan bile çıkmaz regl tarihini bekle diyor
Erken gebelik de yaptım kasette ama benimde negatif belli olmaz adet günü bile negatif çıkıp 1 -2 gün gecikmede pozitife dönen oluyor

yumurtanin catlamasindan 12 gun sonra cikmisti benim erken gebelik testinde, ancak o bile bir cok kisi icin erken olabilir. Bence sizin de henuz cikmaz cok erken idrara gecmemistir :)
Yaa biraz daha bekliyim o zaman🥰 normalde hiç aklıma gelmiyor ama buraya girip atılan testleri görünce benim de yapasım geliyor 😂

Ben çok gelişi güzel ilişki yaptım pozitif göreceğimi sanmam ama inşallah sizin güzel haberinizi alırım 🤲🏻
Ben de öyle canım Allah nasip ederse olur modundayım ben de senim gibi bu ay olacağını sanmıyorum çünkü aşırı acemiydim😂 bakalım hayırlısı

İnşallah allah gönlüne göre verir canım benim. Bu bahsettiğin ağrıların aynısı bendede vardı benimde hemen hemen bir hafta var regle testte çıktı ama çoğu kişide çıkmaması çok normal. Etrafımdaki çoğu insanın adet tarihinden çok sonra belli oldu. Bende bir öncekinde kötü şeyler yaşadım o yüzden hiç düşünmeyelim kötüyü çağırmayalım Allah gönlümüze göre versin🙏🏻❤️ sende inşallah bir kaç gün sonra alırsın mutlu haberi
Aminn güzelim benim inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız🙏🏻🙏🏻💜

Kızlar merhaba uzak durucam dedim ama duramadım anlatacak kimsem yok çünkü doktor polikistik over görünümü var dediği için bu kadar endişeliyim. Reglim 30-36 gün arasında oluyor fakat 36 gün yılda bir kere falan bugün 34. günüm 3 tane test yaptım hepsi gölge çizgi verdi geçen ay görememiştim hiç akıntı harici aman aman belirtimde yok sizce 3 test arka arkaya silik çıkar mı yoksa her test böylede ben mi yeni görmeye başladım

Kızlar merhaba uzak durucam dedim ama duramadım anlatacak kimsem yok çünkü doktor polikistik over görünümü var dediği için bu kadar endişeliyim. Reglim 30-36 gün arasında oluyor fakat 36 gün yılda bir kere falan bugün 34. günüm 3 tane test yaptım hepsi gölge çizgi verdi geçen ay görememiştim hiç akıntı harici aman aman belirtimde yok sizce 3 test arka arkaya silik çıkar mı yoksa her test böylede ben mi yeni görmeye başladım
Kuzum testleri atar mısın ?

X