💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benimki çok ilginç oldu regle 2 gün kala erken gebelik testi negatif çıktı bembeyaz hemde. Sonra regl günümde tekrar yaptım silik bir ikinci çizgi çıktı
Ya biz bu ay ilk defa denedik 13ünde ama biraz olsa da olur olmasa da modundayız bir sonraki reglim de 1 aralıkta ne zaman test yapcam hiçbiri fikrim yok bazıları 10 gün sonra yap diyor bazıları gecikmeyi bekle diyor

İlişkiden ne kadar süre sonra test yaptınız?
Bu arada yumurtlama takibi yapmadım, o yüzden özellikle yumurtlama olacağını tahmin ettiğim hafta gün aşırı değerlendirdik sonra da bırakmadım en geç 2 günde bir devam etti ilişki yumurtlama zamanından emin olmadığım için

Geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah
Yakın zamanda sağlıcakla bebeğine kavuşursun umarım canım
En iyisi kan testi vermek netleştirmek için, bu testlere güven olmuyor gerçekten

Ya biz bu ay ilk defa denedik 13ünde ama biraz olsa da olur olmasa da modundayız bir sonraki reglim de 1 aralıkta ne zaman test yapcam hiçbiri fikrim yok bazıları 10 gün sonra yap diyor bazıları gecikmeyi bekle diyor
Yani canım eğer sabırlıyım diyorsan tabiki en doğrusu gecikmeyi beklemek ama ben maalesef o kadar sabırlı değildim adete 4 gün kala başlıyordum erken gebelik testi yapmaya tabi negatif görünce karalar bağlamak moral bozmak yok ama

Ay bende ayınını yaşıyorum 3 4 aydır hiç şaşmayan günlerim geçen ay 8 gün geçti geçen ay ise çok zor geldi ilk defa yaşadım böyle bişey neyden dolayı oluyor aceba bilgisi olan var mı annem vücut hamileliğe alıştırıyor kendini hamile kalacaksın ondan diyo ama bilemedim
Canim bunu kendimde de tecrube etmekle beraber o kadar cok kisiden duydum ki spermler dengeyi biraz sasirtiyor mu ne. Korunmayi birakinca en az 6 ay kadar bat gunleri belli olmuyo

Kızlar yukardan aşağı 3. olanı pik mi kabul etcez anlamadım.bi yorumlarsanız bilenler çok sevinirim.siliklesmeye başladı çünkü en alttaki en son yaptığım. 3. 4 gün takip edebildm
Hayır canım burda pik görünmüyor devam et pik olması için C çizgisi ile aynı koyulukta yada daha koyu olması lazım T çizgisinin

Benim annemde aynisini soyluyor bence tıp dunyasini bir kenara birakip annelere inanalim vucut hamilelige hazirlaniyormus. Valizmi topluyor bu kadar anlamadim hazirlik bitmedi gitti.

Canım hiç belli olmuyor geçmiş mesajlarımdan baktım ben regle 2 gün kala erken gebelik testi hariç artimed strip teste yapmışım negatif çıkmış Regl olana kadar umut var
Ay banada artimed negatif çıkardı hayırlısı olsun sizde sağlıkla büyüyün inşallah kuzum

Ozelden neden gekmiyorki bende yaptm bugunku testi yaptgn testi atsana bakim bende

Kızlar sabah yaptığım testte bir gölge çizgi oluşmuş fotoğrafta çıkmış mı bilmiyorum yarın sabah erken gebelik testi yapsam mı bilemedim

Eklentiler

• IMG_20231118_181816.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 80
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…