💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum bu ara çok sessiz buralar valla ben aynı adet günüm bugün bitiyor ovülasyon testlerine cumartesi başlıcam sen neler yapıyorsun ☺️
Bende can sıkıntısından sayfa yenileyip duruyorum sabahtan beri. Dün bir kadına gittim bizim köyde bana safranı önerdi. Bilmem kaç kişi hamile kaldı ononla diye bende yapıyım dedim ne zararı olurki. Adet bitiminde başlanıyormuş tamda adetim yeni bitti deniycem

IMG20231115171404.jpg

Burdayımm 🥰 ben iğnemin 8. Günündeyim sessizce bekliyorum 🤣 sen napıyorsun canım ?
Benimde adet yeni bitti. Dün bir kadına gittim bizim köyde bana safranı önerdi. Bilmem kaç kişi hamile kaldı ononla diye bende yapıyım dedim ne zararı olurki. Adet bitiminde başlanıyormuş tamda adetim yeni bitti deniycem

Benimde adet yeni bitti. Dün bir kadına gittim bizim köyde bana safranı önerdi. Bilmem kaç kişi hamile kaldı ononla diye bende yapıyım dedim ne zararı olurki. Adet bitiminde başlanıyormuş tamda adetim yeni bitti deniycem
Valla böyle şeyleri geçen ay bi deneyeyim dedim ne kaybederim dememek gerekiyormuş 🤣 6 olan prolaktinim 35 e fırladı 🥺 sen daha önce klomenle hamile kalmıştın diye hatırlıyorum neden tekrar başlamıyorsun ona ?

Slm herkese benim adet 10 gün sürdü 11.gun korumasız oldu o gün sabah akıntım coktu içime şüphe düştü erken mi yumurtlama oldu diye hormonlarım da sıkıntılı yumurta rezervi çok az hep yaptığım test negatif çıkıyordu önceki aylar hayali bile çizgi yoktu sun yaptığımda coook hayali bisey ışıkta var gibiydi bugün yaptığımda ışıksız bi hayali çizgi var 🫣 son teslim yarın yapacam gebelik planimda yok napacam bilmiyorum

Slm herkese benim adet 10 gün sürdü 11.gun korumasız oldu o gün sabah akıntım coktu içime şüphe düştü erken mi yumurtlama oldu diye hormonlarım da sıkıntılı yumurta rezervi çok az hep yaptığım test negatif çıkıyordu önceki aylar hayali bile çizgi yoktu sun yaptığımda coook hayali bisey ışıkta var gibiydi bugün yaptığımda ışıksız bi hayali çizgi var 🫣 son teslim yarın yapacam gebelik planimda yok napacam bilmiyorum
Testini atar mısın ?

Bat ne zamandı canım testinde silik çıktıysa vardır foto at istersen

Kızlar bakarmısınız bi rica etsem
Pik olmuş değil mi bugün ? 1 saat önce yaptim

Bugün adetimin ilk gününden sayınca 9.gün yani bayagi erken değil mi ? Geçen ay çok geç pik görmüştüm bu sefer de çok erken oldu. Dünü değerlendiremedik ovu testim yoktu kargodan dün geldi bugün hemen deneyim dedim böyle çıktı. Bugünü degerlendiricez yarın ve sonraki günü değerlendirsek yeterli mi ?

Eklentiler

• 20231116_145559.jpg
    20231116_145559.jpg
    147,1 KB · Görüntüleme: 42
X