💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

tatluboncuk tatluboncuk @ArasaNillGerek bebekheyecani bebekheyecani @Fatmaben @pempbepsikolog @tavsankulak_17 ve diğer etiketleyemedigim güzeller, benden tertemiz negatif bir gunaydin ama size pozitif sabahlar diliyorum. Ben elendim bu ay. Kendimi bu sonuca hazirlamistim zaten ihmal ettigim saglik sorunlarim da vardi daha sonraya nasip demek ki. Bugun 3. Gun hala regl olmadim ama cikardi simdiye kadar. Testin ilk 10 dakikasi bu sekilde.
Canım bu test benim testime benziyor. Ertesi gün pozitifi görmüştüm. Bu testi sen yarın sabah tekrarla 🙏🙏 inşallah göreceğiz net pozitifini 🙏🙏

Kizlar sizce o koyuluk pik koyulugumu catlama olmusmu testi birakayimmi normalde 26 gun adet dongum 11 gun o koyuluk oldu acaba yumurtalarimmi gelismiyor anlamadm😔

Eklentiler

• IMG_20231110_093508.jpg
    IMG_20231110_093508.jpg
    175,5 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba kızlar dün regl günümdü olmadı bu sabah da bişe yok, hava degişiminden midir diyorum inşallah öyle degildir ama inofolic combi hp kullanıyorum geçen ay iki gün erken olmuştu
Sizce hangi testi almalym önereceginiz marka var mı ?

tatluboncuk tatluboncuk @ArasaNillGerek bebekheyecani bebekheyecani @Fatmaben @pempbepsikolog @tavsankulak_17 ve diğer etiketleyemedigim güzeller, benden tertemiz negatif bir gunaydin ama size pozitif sabahlar diliyorum. Ben elendim bu ay. Kendimi bu sonuca hazirlamistim zaten ihmal ettigim saglik sorunlarim da vardi daha sonraya nasip demek ki. Bugun 3. Gun hala regl olmadim ama cikardi simdiye kadar. Testin ilk 10 dakikasi bu sekilde.
Ayy bende golge gordum testi tekrarla bence kuzu

Günaydın canım senin çatlama ne zamandı? Çok kesin konuşmuşsun. Belli mi olur? Çatlama tarihini bilmiyorsan zaten adet olana kadar durumlar değişebiliyor. Bir de bana kontrol çizgisi aşırı solda geldi. Test bozuk mu ne canım :KK48:
Bilmem canim test prodoctor erken gebelik. Catlamayi takip etmedim malesef bir fikrim yok.

Kiz heyecanlandirmayin beni 😍
Canımcim bende days comport yapmıştım böyle çıkmıştı hala göremiyorum pozitifi fotosu da var 😅😅 çöpe attım hatta o testi. Ertesi gün sabah sıfır umut prodoctor yaptım ve elimdeki son testti pozitifi gördüm. İnşallah yarın sende net göreceksin. Yarına kadar diren 🙏🙏

Hayır hayıırr kesinlikle bir gebenin günlüğü alma pikini bile anlayamadık ve tövbeledik biz Merveeee57 Merveeee57 kuzuşumla 🤦🏻‍♀️
Laboquick kullandım bu ay memnun kaldım piki harikaydı ☺️
Aman aman bir gebenin günlüğü testlerinden kaçın 🤣 bak dün ki teslerimi atayım biri innovita biri bir gebenin günlüğü

Eklentiler

• IMG_20231109_174741.jpg
    IMG_20231109_174741.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 72
X