Ekim Bebekleri Listemiz

destinacım benimde 12 ekim kızım ecrin eklermisin ? inşallah 12 ekimde doğum olursa babasıyla aynı gün doğmuş olucak.

Son düzenleme:
Merhabalar.. Aranıza yeni katıldım. Ben de ekim annesi olacağım inşallah. Bu gün 27+2 ve tahmini doğum tarihimiz 29 Ekim. Oğlum Çınar'ı sabırsızlıkla bekliyorum..

Merhabalar.. Aranıza yeni katıldım. Ben de ekim annesi olacağım inşallah. Bu gün 27+2 ve tahmini doğum tarihimiz 29 Ekim. Oğlum Çınar'ı sabırsızlıkla bekliyorum..

slm canım beraber doğumumuz kısmetse allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin.bu arada aramıza hoşgeldinnnnnnnnnnnnnnnnizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzza.s.

kalktık bacım hem de çok oldu kalkalı da ... çocuklardan fırsat olmuyor ki pc nin başına geçelim..

merhaba kızlar bende ekım annesı olucam galıba 18 ekım ama kızlar daha once gelebılıyolarmış

Arkadaşlar ben de Ekim annesi olmayı umuyordum ama,bebeğim sürpriz yaptı 29. haftada geldi.Artık Ağustos annesiyim.

canım senin için başlık açtım..ordan bise gelişmeleri anlatırmısın çok merak ettim nası bebişin durumuŞeniz

Destinacım merhaba,

Ben de ekim annesiyim ama ucundan yakalıyoruz. Benim kızım 30 ekim'de dünyaya gelecek inşallah. Beni de eklersen çok sevinirim canım.

Diamond bebeğin hoşgelmiş. İnşallah en yakın zamanda annesinin sıcacık kollarına gelir..

Benide eklerseniz sevinirim oglusum 26 ekimde dogacak insallah allahim tum hamislere kolay dogumlar nasiğ etsin

bende sezeryanla dogum istedıgım için sanırım dogumum 25ekim yada 30 ekim daha karar vermedikisminide eylul duşunuyorum ama degişebılır:)))kız yanii

Benimde minik meleğim Allahtan birşey olmazsa 8 ekimde gelecek bakalımerkenden gelicem diye tutturmazsa :):1hug:Şenizhihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…