Gebeliğe Hazırlık Ekim ayı hamilelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
reglimin son günlerindeyim altıncı gunum fakat sol kasigima bir sancı girdi sanki içten birşeyi sokup çektiler gibi size hiç oldu mu

Benimde 9 aydır olmuyor her ay erteleniyor 2 aydır klomen + çatlatma iğnesi kullandım bu ay kistim oluşmuş ilaçlardan tedaviyi kesti doktor

Selam kızlar bugün regl oldun batım 4 ekim 6 aydır bebek istiyoruz 1 kimyasalım oldu eşimin sperm değerleri iyi çıktı benim de hormonlar normal sadece tiroid biraz yüksek onun için tiroid ilacı içiyorum 25 mg yeni ay yeni umutlar diyelim bu ay naturallen bitkisel karışım yiyeceğim bakalım inşallah etkisi olur 🙏

Merhaba kizlar benimde bat 6 ekim ekleyiniz lutfen...Dun doktora gittik tum tahliller yapildi birazdan kontrolumuz var bakalim ne diyecek doktor teyze

Merhaba kizlar benimde bat 6 ekim ekleyiniz lutfen...Dun doktora gittik tum tahliller yapildi birazdan kontrolumuz var bakalim ne diyecek doktor teyze
Umarım güzel sonuçlar alırsınız 🙏🏻 Ne testleri verdiniz? Adetliyken mi gitmiştiniz doktora? Lütfen bizle de paylaşın ve bu yolda beraber ilerleyelim 🤗

Evet adetin 4.gunu gittik ilk muayenemiz amh tsh lh prolaktin esimin spermiyografisi hepsi alindi benim yumurtaliklarimda apse olusmustu gecen sene 10 gun hastanede yatmistim tuplerin tikali olabilecegini soyledi ama ultrasonda gormedi belirgin bir tikaniklik hsg ye gerek gorecekmi bilmiyorum az sonra girip sonuclari vericez tum degerlerimiz normal gorunuyor ama

Degerlerim normal degilmis meger pco varmis hormonlarim yuksekmis amh ozellikle yumurta tembelligi var ilaclar verdi 3 ay deneme sonrasina bakicaz tup bebek merkezine yonlendiricem dedi 😔

Hello 👋🏻 hanımlar,
Ekim ayı anne adayları ☺ Konuyu açtınız, hazırlık olarak neler yapıyorsunuz? Burdan paylaşabilir misiniz? Birbirimize faydamız dokunur belki 🥰
merhaba canım ben tiroid ilacına başlamıştım 2 hafta oluyor ona devam edeceğim şimdilik onun dışında inositol takviyesi alıyorum bir de bu ay ballı bitkisel karışım sipariş verdim ondan yiyeceğim ovülasyonla takip edeceğim inşallah bu ay olur :KK36:

Degerlerim normal degilmis meger pco varmis hormonlarim yuksekmis amh ozellikle yumurta tembelligi var ilaclar verdi 3 ay deneme sonrasina bakicaz tup bebek merkezine yonlendiricem dedi 😔
Hemen bozmayın moralinizi, pco çok yaygın, sanırım en etkili tedavisi kilo vermek, o zaman kendiliğinden kayboluyormuş ve adetler de düzene giriyormuş. Çok şükür imkanınız var, doktor da ilgilenmiş, tedavinizi başlatmış. Bu süreçte en önemli faktör strese girmemek sanırım. İlaçlarınızı alın, biraz egzersize başlayın, gerisi kendiliğinden gelir 😉 bizi de süreçten haberdar edin.

merhaba canım ben tiroid ilacına başlamıştım 2 hafta oluyor ona devam edeceğim şimdilik onun dışında inositol takviyesi alıyorum bir de bu ay ballı bitkisel karışım sipariş verdim ondan yiyeceğim ovülasyonla takip edeceğim inşallah bu ay olur :KK36:
Hadi inşallah 🙏🏻 güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤩
İnositol’u doktorunuz mu tavsiye etti? İlaç şeklinde mi yoksa haricen mi kullanıyorsunuz?
Ben de doğal kürleri çok araştırdım, ama bünyeden bünyeye farklı etkiler gösterebiliyorlar, o yüzden cesaret edemiyorum 🙄 siz de kullanırken çok dikkat edin lütfen. Ovülasyon takibi yapmanız da güzel. Ben de testlerimi aldım, bekliyorum. Hayırlısı 😇

Bende de pko vardı ilaç iğne kullandım ayın 7 sinde çatlatma iğnesi oldum bu ay bekliyoruz bakalım Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

Hadi inşallah 🙏🏻 güzel haberlerinizi bekliyoruz 🤩
İnositol’u doktorunuz mu tavsiye etti? İlaç şeklinde mi yoksa haricen mi kullanıyorsunuz?
Ben de doğal kürleri çok araştırdım, ama bünyeden bünyeye farklı etkiler gösterebiliyorlar, o yüzden cesaret edemiyorum 🙄 siz de kullanırken çok dikkat edin lütfen. Ovülasyon takibi yapmanız da güzel. Ben de testlerimi aldım, bekliyorum. Hayırlısı 😇
evet canım inofolic combi yi duymuşsundur onun içeriğinde bir takviye. bitkisel kürlerden ben de korkuyorum direk bitki olarak tüketmek bana korkutucu geldiği için karışım şeklinde deneyeceğim en azından gramajı vs. belli oluyor bu şekilde

X