Ekim annesi olmayı beklerken temmuz annesi oldum

Arzu:)

AYŞENUR,UM CANIM BENİM:))
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
1.008
10
43
KIZLAR BEN ERKEN DOĞUM YAPTIM 28 HAFTALIK DOĞDU BEBEĞİM YANİ TEMMUZDA EKİMİN 10 NUNDA DOĞUM BEKLİYODUK OLMADI MAALESEF AMA BEBEĞİMİ DAĞMASI GEREKEN TAKVİMDEN YANİ EKİMDEN TAKİP EDİYORUM HAREKETLERİNİ BEBİŞİNİZİN ŞU AN Kİ HAREKETLERİNİ NELER YAPABİLDİĞİNİ BANA YAZARMISININZ GELİŞİMİNİ TAKİP EDİYORUM İİ GİDİYOMU BAKALIM KIZIM ŞU AN 7 KİLO CİVARINDA BOYUDA 63 SANTİM YÜRÜTECE KOYUYORUM ÇOK SEVİYO İLERİ GERİ GİDİYO İKİ YANA DÖNÜYO TAM DÖNMEK ÜZERE BAYA HAREKETLİ AMA DAHA NELER YAPMASI GEREKİR BEBİŞLERİNİZİN YAPTIKLARINI YAZIN LÜTFEN TEŞEKKÜR EDERİM:1hug:

cnm ne gl işte kilosu ve boyu.benim kızım ekim de doğdu.8.200 ve 70 cm civarıda boyu var.ama seninkide normal.kızım biraz tombiş:)

Merhaba Arzu.Ben de ekim annesi olmayı bekliyordum 29 ekimdi doğum tarihimiz 28 haftalık doğum yaptım.9 Ağustosta doğdu oğlum.Aynı dönemlerde yapmışız doğumumuzu.Oğlumun fiziksel özellikleri düzeltilmiş yaşına uygun motor gelişimi denen diğer özellikleri doğduğu tarihe uygun olarak gelişiyor.Şu an 6,5 kilo,66 cm.Kilomuz az, boyu yaşıtlarını yakalamak üzere.zaten 1300gr doğdu.Ama beslenme problemi yaşıyoruz.Ek gıdalara geçtik 1,5 ay önce.Çok zor besleniyor.Bunun haricinde problem yok.Oynamayı çok seviyor,her türlü oyuna iştirak ediyor.Vurmalı oyuncaklarla oynayabiliyor.Özellikle ayaklarıyla tekmeleyip vurmaktan hoşlanıyor.Ellerini tam gözüne değdiremese de ce e oynuyor ve çok seviyor

SENİN ADINA ÇOK SEVİNDİM AMA KIZIM ELİNİ KULLANIYO OYUNCAK VERDİMMİ TUTUYO AMA FAZLA İLGİLENMİYO HEMEN BIRAKIYO BUNUN DIŞINDA HERŞEY İİ ŞÜKÜR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…