ekim anneleri kaç kilo aldınız..

ben 4 kiloyu iki ayda nasıl aldım anlamadım valla ben de tam tersi normalde tatlı ile karın doyuran cinstendim tatlı çikolata yemez oldum ama ha bire ekmek istedim mide bulantısına çok iyi geliyodu peynir ekmek zeytini hiçbir yemeğe değişemez oldum yine de öyleyim ama en azından saat başı karın gurultum geçti artık

uyku zaten en sevdiğim aktivitem çok uyuyorum ya bu aralar bide çalışmıyorum hamilelik nedeniyle kocişimi sabah işe gönderiyom arkasından 11-12 ye kadar uyuyom zaman başka türlü geçmiyo sanırsam ben uykudan dolayı da şişiyorum

uyu şekerim uyu, bebişler uyku filan uyutmayacak bize, ne depolasan yanına kalacak bu günlerde yerimseniben

valla ben çalışıyorum işe gidip gelirken epey yol yürüyorum sebze yemeği yiyorum ve bol su içiyorum kepek ekmeği yiyorum yediklerimi bi tek arada dondurma yiyerek abartıyorum 21+5 im ve 9 kilo aldım.Üzülmüyorum üzülüyorum tabi ki . ama bir yandan da sağlıklı doğsun bebişim ben onun peşinden koştururken bi de Allah izin verirde sütüm bol olur emzirirsem çabuk veririm diyorum :)) bu arada 52 kilo ile hamile kaldım.vücut kitle endeksime göre şu halimle bile normal kiloda gözüküyorum o bile az da olsa tesellim.Herkese sağlıklı doğumlar kızlar :)

ya ben yiyorum yiyorum hala +3kilo ya eşim bi de bacakların mı zayıflamış demez milülülülülülülülülülülülü

21+1 ve ben 6 kilo aldıım( kzımda 335 gr:)) yaa biri beni durdursuun sanırım çok kilo alıyorum arkadaşlarrr( 61 kiloyla hamile kaldım şimdi 67,3 olmuşuum( sizce çokmuuu

21+1 ve ben 6 kilo aldıım( kzımda 335 gr:)) yaa biri beni durdursuun sanırım çok kilo alıyorum arkadaşlarrr( 61 kiloyla hamile kaldım şimdi 67,3 olmuşuum( sizce çokmuuu
tarihiz aynı bende 5,5 almışım tpolamda valla sağlıklı olsunda gerisi mühim değil koşturmadan veririz eninde sonunda herkes 1 sene içinde eski haline dönüyor fazla almamışşsın canım sıkma canınınŞeniz

bende 500 gr almışım bebiş 370 gr bide plesenta var yani bebk almış galiba ben balık etliyim zaten şuan 64 kiloyum boyum 170

he he ben tam 1 kilo daha almışım eşim sabah tebrik etti beni 21+3 de toplamda 4 kilo almış durumdayım:teytey:
bu akşama mantı yapcam gelisin kilolar ama benden çok eşim alıyo şu hamileliği eşim daha şişmeden bi bitirebilsekfisfisfis

kızlar inanın ben kaç kilo aldığımı sölerken kendimden çok uatanıyorum tam tamına 7,5 kilo aldım doktorum çok kızdı. ama ne yapıyım bazen dayanamıyorum. bebeğimin sağlığı için fazla kilo almamam gerekiyomuş

ben de 5 kilo aldım ama sanki daha çok almış gibi gözüküyorum.zaten çok zayıf bişey değildim iyice tombik oldum

Slm ekim anneleri,
23+4. haftamızdayız. 13 kilo aldım. 1 ay önce falan 12 kiloydu fark. Son bi ayda 1 kilo aldım sadece, kendime inanamıyoruuuum. Bu şekilde devam, canım ilk aylardaki gibi sürekli yemek istemiyor sanırım ondan
sırnaşık şey

Ya Kızlar :)) ßende bı anormallık mı var bılmıyorumm Daha once 14 haftalıkken 6 kılo almıstım :) Sonra Doktoruma soledım kızdı Tam o esnada orta tartıldım yanı 116 haftalık falandı 3 kılo gerı vermısım :)) 20 haftalık ıken de 7 kıloya cıktımm Cok mu :S 20 gunde baya bı aldımm daha cok alırım herhalde kızıma hamıle ıken tam 23 kılo almıstım :))

geçen ay dr.umun toplam 5.5 kilo almama kızmasından sonra daha dikkatli davrandım.bu ay yine aynı kilomdayım:sm_cool: dr.bu kez çok iyi dedi.gerçi gelecek aylarda kesin çok fazla alacağım.a.s

:)) Ay NasıL dıkkat Edıorsunuz anlamıorum valla ben Pekmez bıle yemeye basladım Sumo Gurescısı olmasam ıyıdır

SeAdeniz aslında benim bünyede almaya çok müsait ama hamileliğimin başından beri tatlıdan nefret ediyorum.bu sayede de hiç yemiyorum desem yeridir.belki buradan yırtıyorumdur.birde sürekli zeytinyağlı sebze yemekleri ile bol meyve ve salata yiyorum..her sabah 1 saat yürüyüş yapıyorum.belki bu ay o yüzden almadım..ama bünyem o kadar müsaitki ileriki aylarda kat kat alırım zaten:içelim:

benimde bugün kontrolüm vardı.53 kiloyla hamile kaldım şimdiiii 61 kiloyummmmmmmve benim 20 haftalık bebişim.8 kilo almışım yaaaaaaşimdi asıl almaya başlamam gerekiodu

merhabalar kızlar bende aranıza yeni katılanlardanım benimde 23 haftalık bebişim ve 2 kilo aldım dr.herşeyin ii olduğunu söylüyo.... ve şu an kaç aylık demem gerekiyo karıştırdım bende iice CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…