Ekim 2024 transfer olacaklar

Bende de uyku hali var, ama bir de şöyle bir durum var, ilaçları transferden 5 gün önce kullanmaya başladım (dondurulmuş embriyo) ama uyku hali transferden sonra başladı. İnşallah hüsnü kuruntum değildir…

Benım adetime 3 gün var ama böyle mi oluyor transfer yarın iki gün kalacak
Merhaba kızlar bende 14 ekimde dondurulmuş çift embriyo transferi oldum. Daha önce iki kere canlı transfer olmuştum negatifle sonuçlandı. Bu sefer doktorum naturel yapicaz dedi ve hiç ilaç kullanmadan iki gün önce transferimi yaptı. Transferden iki gün sonra yani bugün regl günüm doktoruma sordum ilaç vermesi için gerek olmadığını hormonlarımin yeterli olduğunu söyledi. Bugün kasik ve bel ağrım var regl olucam diye korkuyorum. Önceki iki transferim de reglime 1 hafta gibi bir süre varken olmuştu. İnşallah bebislerimiz tutar. Sonucunuzun haberini paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba suan transfer oldum çift embriyo üçüncü gün dualarınızı eksik etmeyin

Merhaba bugün test sonucum 200
Umut olsun diye yazıyorum
10.gün 10
12.gün 26
15.gün 200
Yaş 42
Hayırlısı olsun cnm bol bol artsın betalar çok sevindim. İnşallah sağlıklı kucağına alırsın cnm. Benimde 2. Günüm transferin bakalım zaman nasıl gececk bişe de dua et hamişlerin duası kabul olurmuş
Merhaba suan transfer oldum çift embriyo üçüncü gün dualarınızı eksik etmeyin
Hayırlısı olsun cnm inşallah tuntunur bebişler benimde 2 gün oldu transfer olalı 3. Gün embriyosu 2 adet inşallah bebislerimiz tutunur

Kızlar merhaba bende geçtiğimiz hafta çarşamba 9 ekimde transfer oldum inşallah hepimiz hayırlı haberler alırız

Merhaba bugün test sonucum 200
Umut olsun diye yazıyorum
10.gün 10
12.gün 26
15.gün 200
Yaş 42
yaşım 46 10 ekimde 3.gün embriyosu transfer edildi, 1.kalite dediler, zaten tek yumurta ve tek embriyo vardı.. test aldım ama korkudan yapamıyorum çünkü hiç belirti yok Allah sağlıkla kavuştursun sizi de hepimizi de inşallahhh
umutlandım birazcık sağolun

Hayırlısı olsun cnm daha çok erken yapma sakın belirtisiz oluyormuş genelde ilaç etkisi oluyormuş galiba. Sabredin test gününüz de yapin

Hayırlısı olsun cnm daha çok erken yapma sakın belirtisiz oluyormuş genelde ilaç etkisi oluyormuş galiba. Sabredin test gününüz de yapin
kendimi oyalamaya çalışıyorum, sürekli yemek pasta börek yapıyorum:)) ama kötü rüyalar görüyorum geceleri... Hayırlısı olsun inşallah diye dua edip beklemekten başka elden bir şey gelmiyor

Bence 9., 10. günden önce yapmayın testi, negatif çıkarsa belki de gereksiz yere moraliniz bozulacak… hCG 7. günde yükselmeye başlıyormuş, şimdiye kadar belirtiniz olmaması normal bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…