Ekim 2022 Gebeliğe hep beraber hazırlanalım kızlar 🙏

cizgilibirblog

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
46
23
28
Herkese merhaba kızlar buraya yeni katıldım ve bu benim ilk konum. Eşimle 3 yıldır evliyiz ve 3 aydır korunmuyoruz. Maalesef hala gebelik olmadı. Planlı bir gebelik düşünüyorum Allah nasip ederse. Kendini bu aylarda benim gibi gebeliğe hazırlayanlar varsa hep beraber burda toplanalım.

Sonunda birisi açtı :) bu ay çatlatma iğnesi alcam inş. adetlerim düzensiz. geçen hafta söktürücü içtim bat belli değil inş bu hafta gelir :KK51: bu ay çok ümitliyimmmHoppa

Merhaba ben de yeni üye oldum geçen hafta. Benim adette 7 Ekim'de ama bugün test yaptım negatif . Ben de 27 aylık evliyim. 1.5 yıldır çocuk istiyorum ama hala olmadı bu arada ben de Mfk ürününe başladım geç aldım adetime 10 gün kala aldım ama bu sefer galiba hamilelik yok bakalım bekleyeceğim bu adetten sonra inşAllah olur 😊

Sonunda birisi açtı :) bu ay çatlatma iğnesi alcam inş. adetlerim düzensiz. geçen hafta söktürücü içtim bat belli değil inş bu hafta gelir :KK51: bu ay çok ümitliyimmmHoppa
Bir gebenin günlüğüne gir YouTube da da var orda adet masaj var istersen o adetini getirir ve işe yarıyor ilk 3 gün yapıyorsun sadece

Bir gebenin günlüğüne gir YouTube da da var orda adet masaj var istersen o adetini getirir ve işe yarıyor ilk 3 gün yapıyorsun sadece
evet biliyorum tatlım teşekkür ederim önerin için ama benim karın bölgemde fazla yag var o bölgeye daha önce yumurtlama masajı denedim yok anam olmuyo :KK70: :KK51: :KK51:
ilaç söktürür insallah

Merhaba herkese ben de 2 yıllık evliyim 3 4 aydır gebelik düşünüyoruz ama bu ay ovülasyon testi kullandım çörek otu kürünü yaptım yumurtlama masajları yaptım. Bat tarihim 16 ekim yumurtlamam 2 gün önceydi. Bekliyorum bakalım inşallah adet olmam ☺️

Merhaba herkese ben de 2 yıllık evliyim 3 4 aydır gebelik düşünüyoruz ama bu ay ovülasyon testi kullandım çörek otu kürünü yaptım yumurtlama masajları yaptım. Bat tarihim 16 ekim yumurtlamam 2 gün önceydi. Bekliyorum bakalım inşallah adet olmam ☺️
Kızlar nolur bakın ben mi gölge görüyorum yoksa var mı gerçekten 🥹 daha çok erken ama öylesine yapayım demiştim

Eklentiler

• 60D366B3-FEB8-4AEB-92F9-BB4069948079.jpeg
    60D366B3-FEB8-4AEB-92F9-BB4069948079.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 70
  • D7716486-025F-4CED-BC93-992BDD4AA1D6.jpeg
    D7716486-025F-4CED-BC93-992BDD4AA1D6.jpeg
    134,8 KB · Görüntüleme: 69
X