ek gıdaya geçiş

arkadaşlar benım bebegım 3 ayı doldu herhangı bırsey vermıyorum sadec gaz şikayetı olmasın dıye rezene verıyorum gunde 3 kez bu 2 de oluyor şimdilik herhangı bır sorun yok sadece psıkolojık olarak doyuyormu bılmıyorum herkez doymasa aglar dıyo ben bışeler vermek ıstıyorum ne yapmalıyım

benım kızım 3 ay 10 gunluk dr umuz elma suyuyla havuç suyu ver dedı bende katı meyve sıkacağında sıkıp bıberonuna koyuyorum lıkır lıkır içiyor:) bir kerede tarhana çorbasını bıberonuna koymuştum onuda içti.. dun aşure suyu verdım ona bayıldı .)ay çok evklı boyle beslemek ben herşeyden tattırıyorum hatta pastanın kremasını bııle yalıyor.:)

ya kızlar, heryerde üstüne basa basa 6 ay dolana kadar sadece anne sütü verin diyorlar. ama ben de korkuyorum sonra da yemezse diyee:uhm:

ya kızlar, heryerde üstüne basa basa 6 ay dolana kadar sadece anne sütü verin diyorlar. ama ben de korkuyorum sonra da yemezse diyee:uhm:

mutlaka bilimsel olanı önemli ama tecrübedende faydalanmak lazım..yavrum kimi duyduysam hepücüğ aynı dii.bende bugun cam rende aldım.elma suyuylan başlıom yarın.ne zamana kadar elma veriim?sonra elmanın yanına baska bişiin suyunu mu veriim yoksa o baska seyi tek mi veriim?bide elmadan sonra neyi dneiim?

mutlaka bilimsel olanı önemli ama tecrübedende faydalanmak lazım..yavrum kimi duyduysam hepücüğ aynı dii.bende bugun cam rende aldım.elma suyuylan başlıom yarın.ne zamana kadar elma veriim?sonra elmanın yanına baska bişiin suyunu mu veriim yoksa o baska seyi tek mi veriim?bide elmadan sonra neyi dneiim?

3-4gün elma suyunu dene canım ona iyice alışsın,sonra havuç öneriolar 3-4gün de onu dene, sonra armut diye devam et...püresini de dene elmanın iice ezip pütür kalmadan

canım bunlarla beslenmicek ki daha tattırma aşamasındayız bence çok geç olmadan farklı tatları öğrenmeli sen tabi ki vericeksin anne sütü o ayrı

ßenım bebıste 3 Ay 5 gunluk ve 3 Gundur Sutum yetmıo bende ek gıdaya baslamak Istıyorum ama kesınlıkle Mama vermeyı Dusunmuyorum Suanda napabılırım bılgısı olan var mı?

bende 2 gündür elma püresi veriyorum kizima reklam amacli gelmisti kavanozda hem elma hem havuc ben elmayla baslamak istedim valla sapur supur yedi bugünde elma aldim yarin suyunu vericem erken degildir umarim 4 aya girmesine 10 gün var

Kızlar yoğurt verin ama kendiniz mayalayın..az önce yeni mayaladım benim oğlan bayılıyo yoğurda..sağlık ocağındaki doktor önce elma suyu ve yoğurtla başla dedi bunlar en masum olanlarmış bişi yapmazmış ilk etapta... bu gece ilk defa pirinç maması yapcam azcık vercem bakalım hem tok tutar az...hepinize kolay gelsin...

Ya canım nekadarlıkken basladın yogurt ve elma suyuna benım kız 3 ay 1 haftalık ben 2 gundur havuç suyu verıyorum

arkadaşlar benim eşime elma suyu al dedim ,yanlış anlamış hero babynin kavanozda elma muz karşımı almış.bu mamalar ne zamn veriliyor ?

arkadaşlar benim eşime elma suyu al dedim ,yanlış anlamış hero babynin kavanozda elma muz karşımı almış.bu mamalar ne zamn veriliyor ?

yapabildiğin herseyi evde kendin yap haticecim.cam rende al elmanın yarısını rendele tülbentten süz kasıkla içir.
ya kızlar sırf elma suyu kabız mı yapıoo:çok üzgünüm:

X