Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Canım ben nisan gibi yaptırcam. Ankara' da iyi bir çocuk cerrahı arıyorum.

Kızlar facede grup açayım mı?
Sadece bizler olan?

Dün oğlum çok ağladı ağlamaktan sesi kısıldı. Rezene verdim dişine jel sürdüm gece saat başı uyandı ve her uyandığında evi yıktı. Noluyo anlamadım yaaaa. Gaz mı yapıyo üşüttük mü yoksa diş mi anlamadım. Gece o kadar çok ağladıki şimdi uyuyo :KK43:((

çocukların en zor tarafıda bu ağlıyor ama neden ağladığını anlayamıyorsun:KK50:
geçmiş olsun canım:KK71:

burdan gitmeyiz canım da hani madem açalım dedik gayet de açık bir grup yaptım herkes girebilir heralde

neplanlayacaz yaa işte herşey açık açık yazıyor okusunlar işte allah allah.. bu arada burayı bulabildiklerine göre aramızda bir casusmu var yoksa bu bir tesadüf mü :44:

birimizin profiline bakmışlardır orda yazıyor ya bilmem nerde ne yapıyor diye. benimkine girmiş bitanesi

selamlar :KK3:
ay nekadar kalabalıksınız bende sıkışabilrmiyim aranıza:KK4: benimde 7 aylık oğlum var

sizler neler veriyorsunuz ek gıda olarak ve bebekleriniz ne kadarlık benim ebişim her şeyi hemen hemen yiyor meyveyle pek arası yok oyunla falan yedirmeye çalışıyorum işte...

kızlar lütfennn, çok rica ediyorum. artık dünle veya onan önceki günlerle ilgili konuşmayın.
harpy sözlerin yanlış anlaşıldı ve bence çok kırıldı ordaki arkadaş. düzeltme yaparsan iyi olur. bu benim fikrim, tabi sen daha iyi bilirsin.

burayı açmamızdaki amaç orda olanları konuşmak değil. tekrar eskisi gibi paylaşımlarda bulunabilmek. çok rica ediyorum polemik konusu olacak şeyler yazmayın.
ben burayı ordan iletişim kuramadığımız için açtım. ortak kararımızdı zaten.
keşke özürler dilense barış imzalansa ama :KK43: çok geç gibi.

bunlar da son sözler olsun nolur birşey yazmayın yorum yapmayın

daha önceden tartışmalar olmuş galiba:KK53: ben konuya vakıf olamadım direk daldım konu ek gıdalar olunca inş.burda güzel bi ortam olurda faydalı şeyler paylaşırız kardeş kardeş:nazar:

daha önceden tartışmalar olmuş galiba:KK53: ben konuya vakıf olamadım direk daldım konu ek gıdalar olunca inş.burda güzel bi ortam olurda faydalı şeyler paylaşırız kardeş kardeş:nazar:

X