Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
günaydın arkadaşlar geçmişi okudum çok üzüldüm asualp ve okyanus2309 çok geçmiş olsun ikinizede Allah herkesin evladını anasına babasına bagışlasın biz burda hep birbirimize dua ediyoruz simdi dualarımız sizin yavrularınıza yapabilcegimiz başka bişey yok keşke olsa onlar bizden güçlü oluyolar inanın sizde güçlü olun ki onlar ileşir Allahın izniyle

çok geçmiş olsun bebeklerinizin başına gelen en kötü şey bu olsun allah beterini göstermesine bir daha ömürleri boyunca inşallah...

canım çok geçmişler olsun.inan okurken kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm..allah yavrunu sana ve eşine bağışlasın.................

çok geçmiş olsun bebeklerinizin başına gelen en kötü şey bu olsun allah beterini göstermesine bir daha ömürleri boyunca inşallah...
hepinize çook teşekkür ederimm

canım çok geçmiş olsun çok zor günler geçirmişsin daha önce söylemiştin bebeğinin rahatsızlandığını kustuğu hatırlıyorum ama bu kadar büyük şeyler atlattığınızı düşünmemiştim çok çok geçmiş olsun ,insan böyle anlarda ne yapcağını bilemiyor benimde hamileliğimde bebeğime çok şey söylediler yok omuriliklerinde sorun olabilir ,yok beyninde birşey büyüyor sanki o kadar çok şey söylediler ki hatırlayamıyorum bile doğurana kadar neler çektim bir ben bir de Allah bilir ,Rabbim tüm hasta bebeklere şifa ailelerinede sabır versin çok zordur eminim

çook sağol canım aynen benımde hamıle oldugum ılk gunden berı demedıklerı kalmadı bos gebelık dıs gebelık gelısımı gerı sakat down sendromlu dıyebıleceklerı herseyı dedıler dr kalsa bebegm yuzde doksandokuz sakat dedı alıcaz dedı ama rabbıme sıgındım aldırmadım cok sukur bebegım saglıklı ılk bebegımde olunce 9 ay agladım ve bu yuzden hıc sutum olmadı neyse hepsı gectı ve melegım sagsalım kollarımda rabbıme cok sukur allah kımseye yasatmasın alah hasta olanlara sıfa versın

okyanus çoookk geçmiş olsun canım banada demişlerdi hamileyken ikili test yaptırmıştım sonuçlar normal çıkınca üçlüye gerek yok dedi doktor bozuntusu sonrada ensesi kalınlaşmış gibi o testi yaptırın bu testi yaptırın niye üçlüyü yaptırmadınız dedi bide çok şükür sağlığıyla kavuştum kızıma rabbim hiçbirimzii evlatlarımızla sınamasın inşşş

sağol canım amiinnn artık doktorlara hıc ınancım kalmadı ılk bebegımde butun testlerım normal super dedıler ama bbegım sakattı ve kaybettım bundada sakat dedıler ve turp gıbı bebegım amın canım evlatlarımızla sınamasın rabbım

ben geldim bugün yine dr a götürdüm oğlumda acayip bi öksürük başladı ilacı değiştirdi doktorumuz. arkadaşlar geçmiş olsun bebekler mi hasta okyanus geçmiş olsun. geçmişi okuyamadım ama galiba öyle. biz de berbatız gece hiç uyumuyor oğlum. dün eşime kızdım ikimizde çalışıyoruz sen hiç gece kalkıpbakmıyorsun dedim bugün gece oğlum ağlıyor esim beni pışpışlıyor şşşşşşşşşş uyu yavrum uyu diyor. senin yapacagın işe ....... dedim

sağol canım su an degıl 1 ay nce kadar hastalanmıstıkda onu anlattım

canım ya çok çok geçmiş olsun bebişine acil şifalar diliyorum rabbim bebişlerimizi hastalıklardan korusun

canım çok geçmiş olsun çok şükür geçmiş rabbim prensesini size bağışlamış inş. böyle kötü günler birdaha başınıza ,başımıza gelmez bebişlerimiz hep sağlıklı olurlar sağlıklı büyürler

slm hatunlar 2010 ekim annesiyim oglusum 5aylık 6. ayımızda ek gıdaya baslayacagız su ana kadar 1damla su bıle vermedım ogluma 6.ayını tamamlamadan da vermeyecegım fakat sımdıden arastırmalara basladım tecrubelerınızden onerebılecegınız baslangıc besınlerınızı ve yaptıgınız seylerı paylasırmısınız

mrb hoşgeldin bende tam geçmedim ek gıdalara şuan tattırma aşamasındayız cam rendede püre yapılmış elma,haşlanıp blendarda ezilmiş havuç çok az zeytin yağı katıyorum bide evde yoğurt yapıyorum günlük onu yiyor meyveyi severek yemiyor yoğurtu iştahlı yiyor mevsim sebzelerinden püre yapabilirsin çorba yapabilirsin

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…