Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

canım benim yaaa çok çok geçmiş olsun. Rabbim hemen şifasını versin yavrunun inşallah. üzülme sen çok iyi bir annesin tabii ki ben de senin gibiyim hemen çaresizlik ve yetersizlik duygularına kapılırım böyle durumlarda. ama aslında öyle değiliz tabii ki eğer şu anda burada bu forumda bu konu altında birleştiysek bu öyle ilgisiz, bakmayı bilmeyen ve yetersiz anneler olmadığımızdandır. bebeğimiz için en iyisini öğrenmek,araştırmak için biraraya geldik. ama tabii sen de o anda en büyük dayanağından eşinden uzakta kalmışsın bu düşüncelere girmen çok normal. Allahım bizi ne küçük bebeklerimizden ne de koca bebeklerimizden ayırmasın. hastalanmadan çocuk büyütmek neredeyse imkansız hiç üzülme. sen çok iyi bir annesin canım ben bundan eminim

yok canım öyle göl olacak kadar akmaz ayrı tabağa gerek yok.. eğer patates 1parmak kadar olduysa yeter canım. önemli olan hepsinin tadını alabilmek.

arkadaşlar yatıyorum ben herkese iyi geceler. kendinize ve bebişlerinize iyi bakın.. sevgiler...

ben yatıyorum kızlar,bugün bitsin istiyorum artık,iiii geceler sizeeeeeee

çok geçmiş olsun canım ,ne zor anlar yaşamışsın ama emin ol çok iyi bir annesin bu rahatsızlıklar bir şekilde buluyor işte çocuklarımızı Rabbim daha büyük hastalıklarla imtihan etmesin inşallah tekrar çok geçmiş olsun inşallah biran evvel atlatır Mehmet Alp 'imiz

canım çook geçmiş olsun seni çook ıyı anlıyorum bende yasadım benımkı daha agırdı 1 ay once aılemın yanındaydım kızım ateslendı acıle goturduk ates dusurucu verıp yolladılar atesı cıkarsa tekrar gelın dedıler eve gıttık atesı dusmedı gece tekrar gıttık kızım kusuyodu mamadan sonra o gece orda sabahladık tam atesı dustu cıkaracaklar dr demezmı bunun bıngıldagında bombelık var ınmeden cıkaramam dıye neyse sabah 7de cıktık hastaneden ben bıngıldagına taktım annem hemen dr ayarladı prof ona gotrduk kızımın kafasına bakar bakmaz hemen tele sarıldı bıze bısey demek yok telde konusuyor tıpca ıste bılmem ne var hemen yolluyorum hastanın yatısını yapın dıye tek anladıgım menenjıt dedı annem sordu cıddı bıseymı var dıye dr cocugunuzun durumu cok cıddı menenjıt gecırmıs beynınde hasar kalmıs olabılır dıye o an orda yıkıldım dunyalar basıma yıkıldı hıckıra hıckıra aglyorum dr bıseyde dıyemıyor aglama falan dıye hemen hstneye gıttık kafasına bakan dr suratını eksıtıp belınden su alınması lazım dıyor o 1 saat omrumden 10 sene gıttı sanırım ımza ıstıyorlar esım yanımda yok arıyorum oda sok oldu bsey dıyemıyor rısklerı var soryrum bugune kadar bısey yasanmadı ama sana denkgelırmı bılemem dıye gelde at ımzayı yapılmasın dıyorum o zmaan evıne gdıceksın bıtedavı yapamayız omur boyu pısman olursun dıyorlar tam kagıdı elıme aldım ımza atıcam kagıtta hasta kaybedılebılır yada felc kalabılır dıyor dr sınır ettım 2 saat atamadım sureklı esıme telde konusuyorum oda bısey dıyemıyor o an allah verdı cesaretını besmele cekıp attım ımzayı kızımı aldılar benı dısarı cıkardılar 10 kısı gırdı ıcerıye kızımın bır sesı gelıyor hastaneyı yıktı yavrum kostum kapıya alıp cıkıcam kızımı kulaklarımı kapatıyorum yok sesı hala gelıyor en son kattan assaya ındım 5 dk falan surdu ama canmdan canlar gıtttı kızımı cıkardık cırılcıplak yan yatıyor sırt ustu yatan yavrum yandonmus arkasına donmeye bıle tesebbus etmıyor aglayan cocugun bırden sesı kesıldı seslenıyrum tepkı yok dr bagrdım geldı baktı bısey yok dedı 1 hafta hastanede yattık bırsey yok temız cıktı testler sonuc ıdrar yolu enfeksıyonu ates yapmıs yuksek ateste bıngıldagını kabartmıs benım ılk bebegım öldü bu hamılelgımdede kızıma bastan berı sakat dedıler alıcaz dedıler down sendromlu dedıler demedıkelrı kalmadı su anda hıc normal degılım psıkolojım bozuldu artık allahım kımseye gostermesın herkesın cocuguna saglıklı uzun yıllar nasıp etsın

canım canımmm sana da çok geçmişler olsun güzelim yaa neler yaşamışsınız inan çok üzüldüm içim eridi okurken çok şükür Allahım çocuklarımızı bizlere bağışlamış bundan sonra hep güzel günlerini görürüz inşallah yavrularımızın daha gelinleri damatları çekiştireceğiz inşallah :89::89:

Seni çok ama çok iyi anlıyorum. Ben normalde çok dirayetliyimdir ama 2 gündür sürekli ağlıyorum. Oğlu her ateşlendiğinde ağlıyorum aklıma geliyo ağlıyorum. Babam sizin tırnağınıza dünyayı değişmem derdi abartıyo diye düşünürdüm. Babam ve oğlumda çetin tekindor diyo ya "anladın mı evlat nasılmış"... Evlat çok başkaymış. Sende çok şeyler atlatmışsın ben şu kadarcık şeyde çöktüm. Ama Allaha tevekkül etmek ve ona güvenmek çok rahatlatıyo sonuçta gücümüz ve yeteneğimiz çok sınırlı.
Bide Mavi100'ün bebeği olmuştu galiba idrar enf. Seninki ne kadr sürede geçti canım. Ne kadar daha böyle ateşi çıkacak ne zaman iyileşecek.
Tekrar sana da geçmiş olsun, sende üzülme olur mu?

Tüm geçmiş olsun dilekleriniz için sizlerede teşekkürler...

çook sağol canım zor gunlerdı ama gectı cok sukur beterın beterı var dıyorum ve ısyan etmıyorum basıma gelenlere rabbım benı sınıyor hepsı ustuste geldı ama rabbımden gelene neden dıyemıyoruz allah beterınden korusun ınsallah canım burda gelınlerı damatları cekıstırıcez daha

çok sagol canım gercekten evlat bambaska allah kımseyı mahrum etmesın bu duygudan canım bıze antıbıyotık vermıstı dr 1 hafta kullandık tekrar test yapıldı gecmıs antıbıyotıgı kes dedıler bırdahada gıdemedım dr evıme geldım buralarda soguk cıkamadım yanı ıyıce hasta etmekten korkuyorum bıde gecmıs dedıklerı ıcın rahatım aslında ama bebeklerde cok sık goruluyormus ozellıkle kız bebeklerde bızım atesımız ıkı gun kadar surdu onuda hastanede dusurduler ılaclarla antıbıyotık verdılerse fazla kullanma derım 1 hafta sonra tekrar gıt yaptır testlerını tekrar gecmıs olsun canım rabbım bır an once sıfasını versın hep daha kotulerını dusunerek kendımı tesellı ettım ben yasadıgım olaylarda hastanede yattıgımız surece hep sukrettım dıgerlerını gorunce

Çok üzüntülü günler atlatmışsınidaha önce de okumuştum ama bu kadar detayını bilmiyorum.Okuyunca içim fena oldu,gözlerim yaşardı .Allah bir daha böyle sıkıntı göstermesin inşallah.

Asualp okyanus cok grcmis olsun iknizede cok zor seyler yasamissiniz insallah bi daha boyle seyler yasamazsiniz kimse yasamaz allah bebeklerimize saglikli uzun omurler versin

canım çok geçmişler olsun.inan okurken kendi başıma gelmiş kadar üzüldüm..allah yavrunu sana ve eşine bağışlasın.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…