Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
günaydın kızlar,bakıyorum da herkes telaşlıymış bugün,kolay gelsin hepinize,benim misafir yarın,bugünden telaş yapmaya gerek yokherkes dün geceki tarifleri deniyor sanırım

evet yaa bütün eylül annelerinin misafiri var yarın.. benimkiler de yemekli olduğu için çorbayı tatlıyı zeytin yağlıyı bugünden yaparım diye düşünmüştüm ama evde yumurta bitmiş oğluşum uyansın da yemekten sonra biz bir market yapalım yoksa bu işler yarına kalırsa çok sıkışırım.. eşimin arkadaşları her geleceğinde eşimle kavga ediyoruz bu yüzden; ben telaşlı ve gergin oluyorum bu sefer onun oturup keyif yapması batıyor.. başlıyorum söylenmeye ters bişey söylerse ağlıyorum çok sık yaşadığımız şeyler en sonunda bana benim arkadaşlarımın gelmesini istemiyor musun dedi. ben de artık çok üzerine gitmiyorum :26: hiçböyle anlaşılmasını istemiyordum

merhabalar sebze çorbası vermeye başlayanlar var mı ben bir haftadır deniyorum hiç sevmiyo sizin bildiğiniz bebeklerin tadını sevebileceği bi tarifiniz var mı

ay harpy aynı muhabbetler bizde de oluyor her misafir geldiğinde.ben koşturuyorum adam laptopu alıp geçiyor bir koltuğa kahvesini de alıyor gelde sinir olmabaşlıyorum söylenmeye ben de ,eşim de diyor senin ailen gelse söylenmezsin diye her miasfir öncesi klasiklerimizden oldu tartışma,misafir gelince de hiçbirşey olmamış gibi gayet ılımcı sevecen bir çift gibi görünüyoruz,sanki o tartışmaları yapmamışız gibi

bende eşimin arkadaşları gelice zaman daha telaşlı oluyorum kendi arkadaşlarım gelecekse daha sakin oluyorum diğerleri birazdaha resmi oluyor ondan heralde benim arkadaşlarım gelir yardım eder bana samimi bi ortam insanı rahatlatıyor

merhabalar sebze çorbası vermeye başlayanlar var mı ben bir haftadır deniyorum hiç sevmiyo sizin bildiğiniz bebeklerin tadını sevebileceği bi tarifiniz var mı

formül alıyorsa biraz formül süt koyabilirsin içine. bir de ben başlarda püresine biraz limon sıkıyordum daha bi iştahla yiyordu. ayrıca illa sebze çorbası vermek zorunda değilsin havuç ve elmayla başlayabilirsin. bir de azıcık azıcık tadına bakarsa 1-2 gün sonra belki alışır.. hemen yemiyor diye telaşa kapılma benim gibi

inşallah alışır pazartesiden beri az az veriyorum ama püskürtüyo..içine et koyuyorum o mu bozuyo ki tadını bi de senin dediğin gibi sade deniyim

merhaba bebeğimiz 5 aylık olmak üzere. doktorumuz 5 ayını doldurunca yavaş yavaş ek gıdaya geçebileceğimizi, meyve püreleriyle başlayabileceğimizi söyledi. ( elma, muz ) benim anlamadığım bu meyveler cam rendeyle rendelenecek, peki bebeğe katı gelmiyor mu? yani süzmek mi lazım. bi de hangi aralıklarla, ne miktarda veriliyo bunlar. şimdiden teşekkürler...

merhaba canım muz değilde elma havuç verebilirsin cam rendede püre oluyo o şekilde verebilirsin süzersen suyu çıkar çok katı olur süzmeden ver çok az başlıyosun duruma göre arttırıyosun çay kaşığıyla başla muz benim oğlumu rahatsız etti vermiyorum ben

merhaba canım muz değilde elma havuç verebilirsin cam rendede püre oluyo o şekilde verebilirsin süzersen suyu çıkar çok katı olur süzmeden ver çok az başlıyosun duruma göre arttırıyosun çay kaşığıyla başla muz benim oğlumu rahatsız etti vermiyorum ben

canım elmayı rendeleyip verebilirsin katı gelmez elma, ama muz erken bence ve kapız yapabilir bebeğini ,ben elma püresini hergün veriyorum ilk günler dört beş kaşık ver sonra biraz artır bizim doktorun söylediğine göre bir hafta sonra bir çay bardağına kadar çıkar dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…