Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

çok ilginç canım.benim kızlarım yüzü koyun yatıyorlardı.ama bunu yatıramıyorum.5-10 dakika sonra ağlayıp uyanıyor.kucağa alışma meselesi bencede doğru olabilir.............

kızlar palm yağını araştırdım şimdi mamaların içinde var çünkü heronun bisküvisi almıştım geçen baktım onda da var ve maalesef hakkında hiç iyi şeyler yazılmamış malezyadan oldukça ucuza ithal ediyolarmış yüksek oranda doymuş yağ içeriyomuş ((((((((((

bunları ben de duydum bi yerlerden.. belki bir kitapdan.. hatta kaan tuğcu adı da tanıdık geliyor:44:
annemler bizi de yüz üstü yatırmış.. o zamanlar doktolar öyle dermiş.. insan içine nasıl siniyorsaöyle yapmalı bence.. bu arada ben de kucağaalıştırma olayını doğru buluyorum çünkü bebeğin bana en çok ihtiyaç duyduğu anda onu kendi konforum için üzemem. ki zaten bir bebek kucağa alınmak istiyorsa aldırır

canım biz en iyisi çokta araştırmayalım.yoksa bebişlerimize yedirecek birşey bulamıyacağız.ay ne yapacağız ya herşeyde farklı farklı şeyler var:84:.neye inanıp neye güveneceğiz.:95::95::95:en iyisi dua edelim bebişlerimiz bizim yaptığımız yemeklerden yemeye başlasın vede çok sevsin............

haklısın canım zaten sinir oldum attım bisküviyide yarın prensesime ekmek yapcam

neyse arkadaşlar.. ben yavaştan yatıyorum herkese iyi gecelertatlı rüyalar.. yarın görüşmek ümidiyle esen kalın

oğlumun da bu ay boyu hiç uzamamış,63cm.geçen ay da 63cm.di.kot pantolon giydirmek istiyorum hep uzun geliyor.geçen gün zar zor buldum bir tane.onun da ayaklarını içe katlıyorum

Benim kızımın da boyu1 ayda sadece yarım cm uzamış,doktor önemsemiyor,bebekler bir gecede 2-3 cm uzayabilir diyor.

iyi geceler kızlar benim sıpa daha uyumadı yaa ben de sinir oldum babası sallıyor şimdi cızcızcıızzz çıldıracak gibi oldum kendimi buraya attım

Hoşgeldin .Benim bebeğim de 28 Ağustos doğumlu.Normalde 9 Eylül olacaktı ama epidural sezaryan olunca 28 Ağustos oldu. Ama burada çoğunluğun bebeği erkek,benimki fıstık bi kızzzz!

sağolsun babası gene oturduğu yerde uyuyor benimki de ağlıyor yaa ben 2 saattir uğraşıyorum o 10 dk sallayamadııııı:84:çıldırcaammm bak bak kfası düşüyor aaa horluyor yaa otobüste uyur gibi uyuyorrr o bişey değil de çocuk mızırdıyorrrr:84:

Hoşgeldin .Benim bebeğim de 28 Ağustos doğumlu.Normalde 9 Eylül olacaktı ama epidural sezaryan olunca 28 Ağustos oldu. Ama burada çoğunluğun bebeği erkek,benimki fıstık bi kızzzz!

benmkide 24 ağustos doğumlu canım.benimkide erkek.evet kız pek yok.allah bağışlasın..........

iyi geceler kızlar benim sıpa daha uyumadı yaa ben de sinir oldum babası sallıyor şimdi cızcızcıızzz çıldıracak gibi oldum kendimi buraya attım

İyi geceler.Bebekler kendi kendine kesintisiz uyumayı bilerek doğsa herşey çoook daha kolay olurdu.
Ben yeni bir kitap aldım,uyku sorunlarıyla ilgili,faydalı bulursam paylaşırım:Elizabeth Pantley-Çocukların Uyku Problemlerine Dair Çözümler

benmkide 24 ağustos doğumlu canım.benimkide erkek.evet kız pek yok.allah bağışlasın..........

Teşekkür ederim,hepimizinkine Allah sağlık ve huzur versin. Ben de 23 Ağustos doğumluyum,seninkiyle 1 gün aramız, kızım da benimle aynı gün doğabilirdi yani.

Erkeklerin uyuması 2 sn,benimki de 1-2 horrrr....

selam kızlar ay ne güldüm gece gece yabenim kide kız ama teyzeleri bizimkide uyandı çıngıranı kafasına vuruyo şu anda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…