Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Şimdi gelirler herhalde ama benim yatmam lazım dün 2 saat uyudum kafam bi milyon valla kazan gibi oğlum uyurken uyuyayım yorgunluktan uyuyamıyorm artık iyi geceler canım

tamam canım sana tatlı rüyalar :)

bir aslan miyav dedi minik fare kükredi rowwww fareden korktu kedi kedi prrrrrrr uçuverdi :118:

:26::26:zaralı olan madde gluten değil sodyum glutamatmış MSG diye de geçiyormuş. soya lesitini de zararlı değilmiş ama mısır şurubu zararlıymış.mamalarda özelllikle gluten içerir yazmasının sebebi gluten allerjisi olanlara bilgi vermekmiş:26::26:akşam eşime sordum:26:

naksis canım nerde hangi hastanede yaptın doğumu?

eşim deneme sınavı sorusu hazırlıyor hep bizim bebeklerin isimlerini kullandı:))

canım Ankarada yaptım doğumu Akrapol hastanesinde ilk zamanlar annemlerde kalmak daha iyi düşündüm
demek sınav sorularında geçen şahıslar bizim bebişler ay ünlü oldu bu çocuklar şimdiden

bugün pek sakin burası herkes yorgun anlaşılan benimde nasıl başım ağrıyor erken yatayım dedim ama buraya bakmadan yatamadım

gluten zararlı değil amaküçük bebeklerde alerji riski yüksek diye biliyorum. MSG yi ben de duymuştum yuh onu mamalara da mı koyuyorlarmış yazık yaa soya da GDO ile üretilenler arasında mısır da aynı şekilde.. mısır şurubunun diğer adı da glikoz şurubu hatta ona obezitenin hammadesi diyorlar..

bir aslan miyav dedi minik fare kükredi rowwww fareden korktu kedi kedi prrrrrrr uçuverdi :118:

arada bu şarkıyı da söylüyorum oğluma ama sadece bu kısmını biliyorum,
eşim bugün internetten oğluma okumak için masal kitabı sipariş verdi, babası kitap okurken çok dikkatli dinliyordu bizde masal kitabı alalım onu okuyalım dedik

bugün pek sakin burası herkes yorgun anlaşılan benimde nasıl başım ağrıyor erken yatayım dedim ama buraya bakmadan yatamadım

iyi yaptın canım yaa sıkıldım yalnız başıma

mümkün olduğu kadar mama, hazır bisküvi tarzında şeyler kullanmamaya çalışcam henüz hiç kullanmadım inşallah ihtiyacımızda olmaz

hepbirlikte dinleyelim o zaman
Dailymotion - KAYAHAN - Bir Aslan Miyav Dedi - Müzik Kanalı
ben de kitap okumuştum bi ara ona ama daha küçüktü.. hemen sıkıldı.. ben de bıraktım ama tekrar deneyebilirim.. :93:

zeynepberen ve dilek de geldi.. ama herkesgeçmişi okuyor herhalde.. bu gece bitmez o geçmiş biz bayağı muhabbet ettik gündüz

Ben de İngilizce ekonomi okudum,Boğaziçi Üniversitesi'nde.9 yıl çalışıp,başlarım işinize dedim! ve kızımı büyütmek için ev hanımı oldum.Sen hangi üniversitedensin?

zeynepberen ve dilek de geldi.. ama herkesgeçmişi okuyor herhalde.. bu gece bitmez o geçmiş biz bayağı muhabbet ettik gündüz

Gerçekten çok sohbet etmişsiniz,ben giremedim bir türlü. Şimdi kızım uyuyor da biraz bakabiliyorum. Harpy benimki de pek sevmedi ek gıdayı galiba.Sebze püresini birkaç kaşık yiyor,sonra açmıyor ağzını .Bakalım,zamanla alışır .

bugün çok mızmızdı hiç susmadı ,akşam bir de banyo yaptırdık tabi kıyametleri kopardı ,biraz önce uyudu...
sen neler yaptın ,mustafa nasıl?

mustafa iyi ne yapsın annesini çileden çıkartmaya bayılıyor. bu beslenmeyle ilgili herhalde bizim daha çoook derdimiz olacak canım yaa.. çok yoruyor beni. yemekleri doyabileceği kadar değil yaşamasına yetebilecek kadar yiyor.. sanki formunu korumaya çalışıyor. bugün neredeyse açlıktan ağlayacak kadar bekledim ama yine de meyvede 4.kaşığı yemedi.. bırak meyveyi ne doğrudüzgün muhallebisini yedi ne de sebzesini.. inşallah yavaş yavaş alışacak diyorum :103: bugün su içirmeye çalıştım biraz içmedi biberondan babası verdi içti acaba benden mi negatif bişeyler alıyor yanlış birmesaj mı veriyorum bilmeden.. kafam çok karışık..

dilek abla alışır sanırım çünkü oğlum ilk iki gün hiç açmadı ağzını zorla soktum,bugün akşam baya açıkmıştı nasıl acıyor ağzını kaşık gelirken heycanla şok oldum ve çok mutlu oldum tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…