Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

maşallah oğluna ,benim oğlumda bugün ilk defa ben zorlamadan kendisi gönlüyle yedi maşallah

ooooo kimleri görüyorum hoşgeldin canım ,bebiş nasıl oldu inşallah iyidir

hoşgeldin canım,bebiş nasıl oldu?

oğlum iyice cozuttu kızlar ateşi yok ama çok huzursuz eski arkadaşıma gittik bugün okullar iki gün tatil ya bana bayram tabi oğluma da değişiklik olsun dedim ama hep huzursuzdu:) bide ishal bide uyumuyor aman bosverdim acılar beni daha dinç yapıyor sanırım:))

hemen düzelir inşallah canım herşeye olumlu tarafından bak iki gün oğlunla güzel birşekilde ilgilenebilirsin

canım senin doktor neden yoğurt vermedi genelde anne sütü bol emiyorsa o zaman vermiyorlar ondan mı?

yok be canım nerde bol süt.. keşke olsa.. sanırım birden yüklenmek istemedi. 10 gün sonra ara konuşalım dedi muhtemelen iyi giderse ekleyecek yoğurdu da..

benim oğlan da bir yerlere gittiğimizde huzursuzluk yapar hep.geçenlerde üst komşuya gittik.sonunda eşim ve ev sahibi oğlumu çarşaf arasında salladılar,biz evin hanımıyla oturabildik evimizi de oturma odasındaki perdelerden tanıyor.eve geldik perdeleri bir gördü çığlık attı,sanki o kadar huysuzluğu yapan Utku değildi

yok be canım nerde bol süt.. keşke olsa.. sanırım birden yüklenmek istemedi. 10 gün sonra ara konuşalım dedi muhtemelen iyi giderse ekleyecek yoğurdu da..

sebze meyve pürelerini bebek tam olarak yemeye başladıktan sonra yani 20 gün sonra felan yoğurda başlanılıyormuş doktorumuzun verdiği listeye göre

bizimki ikinci hafta yoğurt verebilirsin ama sütün bol olursa biraz daha bekleyebilirsin demişti

mrb kızlar kocayı işe gönderdim geldim geçmişe bi göz atayım

tabi benimki gitti siziinkiler geldi o yüzden kimscikler yokk neysem sıla da uyumuşkene kendime bi kahve yapayım

kimse yokken ben bi banyo yapayım

kızlar nerdesiniz yaw :44: bu saatteburası böyle olmasdı

ben geldim yediniz ömrümü yediniz elleriniz ağrımadı mı bebekleriniz ağlamadı mı ne güzel sohbet etmişsiniz 30 sayfa okudum :))
canım yumurta sarısı, mısır unu, yoğurt, pekmez, tereyağı yada zeytin yağı ile yapsak?
ben 4 ingiliz dili ve edebiyat okudum 2007 de mezun oldum 2007 de atandım 2007 de 4 yıllık flörtüm ile evlendim 2007 bana ugurlu gelmiş. 4 yıldır da evliyim pırasa ve ıspanak hariç her yemegi severim. ha bide 38. haftamda sezeryanla doğum yaptım

Eki Görüntüle 155218
asıl benim oğluşuma yakışmışmı kızlar.
çok adam olmuş annesi masallah
hoşgeldin sefa getirdin :)
ya kızlar şekerdelisinin bebiş noldu acaba hasta ateşi çıkıyor dedi bir daha giremedi :26:
emel sayfayı açtı ama bayadır görünmüyor ortalıkta :26:
canım msjı sonra okudum hiç iyi değil akşama kadar ağladı (
selam anneler.................
slm canım hoşgeldin
kızlar face de herkezin adı yazıyor ben sizi nickilerden tanıyorum orda nasıl bilecem sizi.macide happy şekerdelisi tuanas adınız ney sizin yaaaaaa:2::2:
ben de girecem inşallah o günleri de görecem

naksis canım nerde hangi hastanede yaptın doğumu?

eşim deneme sınavı sorusu hazırlıyor hep bizim bebeklerin isimlerini kullandı:))

şeker naber yaa bitmedi mi geçmiş okumaları?:97:

Bitti canım 1.30 saat bıkmadan okudum herkes yatmış sanırım hadi biz de yatalım burda yalnız kalma

erken daha yaa bu saatte yatılır mı her akşam burası dolu olurdu :44: beni uyutup siz muhabbet edeceksiniz değil mi

erken daha yaa bu saatte yatılır mı her akşam burası dolu olurdu :44: beni uyutup siz muhabbet edeceksiniz değil mi

Şimdi gelirler herhalde ama benim yatmam lazım dün 2 saat uyudum kafam bi milyon valla kazan gibi oğlum uyurken uyuyayım yorgunluktan uyuyamıyorm artık iyi geceler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…