Bebek Beslenmesi ek gıdalar ve bebek gelişimi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
doğru valla o zararlı bu zararlı.ne versek acaba.bende yoğurdu kendim mayalıyorum.ama bebe bisküvisi karıştırıp yediriyorum.yoksa yemezki................

yemez deme canım alışıyorlar egeye de ole bakıcım bıskuvılı verıyordu almıyorum artık bıskuvı..cok sıkılırsa meyve koy tazecık meyvelı yogurt yap bayılır ona bence...

valla ben de cips kola yapmayalı çok uzun zaman oldu bazen canım çok istiyor ama kendimi frenliyorum

bende çok incelerim.ama ne yapalım.şimdi yediğimiz içtiğimiz herşeyde katkı maddesi var...elimden geldiğince sadece mevsim meyve ve sebzelerini tüketiriz.kaatkı maddeli.sucu,sosis,salam,çorba,kola,meyve suyu,yoğurt almamaya çalışırım.ikiz kızlarım var benim.onlar için ama elimden geleni yapsamda eminim yinede hatalarım vardır.bilinçsizce.bwebeğimi daha iyi beslemek isterm ama şartlar imkanlar bu doğrultuda....................

aynen yaa neyicek bu yavrucuklar.. ben evde peynir yaptım doktor verme dedi pastorize olmuyormuş
ayeser bisküvi yapacaktı. yaptımı acaba.. AYESER GERİİ DÖN ÇOK PİŞMANIM BEN DE BİSKÜVİYAPCAM SÖS

ayeser akşam bu sayfaları nasıl okuyacak uçtuk gitttiii :) dur bakalım o yapsında biz de yaparız. kruvasan gibi olsa hemen bayatlamaz da aslında

gözümün önüne kendi halim geldi yeyip içtikten sonra paketin ambalajına bakar o yediklerimi boğazıma durdurturum da ondan, sadece ben yaparım sanıyordum böyle şeyleri :18:

normalde ben kendim için sonra bile bakmam ama bebeğime almadan mutlaka bakarım.. ama busefer mecburdum etiden başka bebek ekmeği üreten yok.. evde ekmek yapsam da onu kızartıp koysam olmas mı?

Kızlar sizlerle sohbet çok güzeldi tanıştığımıza çok sevindim..yarın yine takılırım sizlere ..kendilerinize be minnaklarınıza çok iyi bakın

ay canım maşallaahh fıstıklaraa onlar abla galiba biz 1 tanesiyle zor geçiniyoruz sen ne yapıyorsun yardımcın falan mı var?

bebeklerinizin kilosu nasıl.benim oğlum 3 kg doğdu.boyu 49 cm di.6. ayında 8 kilo boyuda 70 cm di.zayıf diyorlar canım sıkılıyor..................6 ayda 5 kilo aldı daha ne olsun ama kimseye laf anlatamıyorum............

normalde ben kendim için sonra bile bakmam ama bebeğime almadan mutlaka bakarım.. ama busefer mecburdum etiden başka bebek ekmeği üreten yok.. evde ekmek yapsam da onu kızartıp koysam olmas mı?

aslında çok mantıklı ekmek yapma makinası varmı?

ay canım maşallaahh fıstıklaraa onlar abla galiba biz 1 tanesiyle zor geçiniyoruz sen ne yapıyorsun yardımcın falan mı var?

sağol canım kızlarım 6 yaşında onlar bana yardım ediyorlar.başka yardımcım yok.onlar mama yedirmeme bile yardım ediyorlar.............

benimki durmuyor ev turumuz başlayacak şimdilik hoşçakalıınn

slm kızlar geçmişi okuyamadım valla baya döktürmüşsünüz
bebek bisküvisini denemiştim tambuğday unuyla yapmıştım ama hoşumuza gitmedi hiç
dün kendimize havuçlu cevizli kek yapmıştım yarım kase devam sütüyle ezip yedirdim çok sevdi arada sıla için özel kek çeşitleri yaparım artık

aslında çok mantıklı ekmek yapma makinası varmı?

var ama bişeyi bozuk onu yaptırmam gerek..

canım maşallah benimki de 3 kilo 49 cm doğdu. şuan 67 cm 5690 gr. kim diyor zayıf diye? komşu teyze diyorsa sen ona bakma zaten

benimki durmuyor ev turumuz başlayacak şimdilik hoşçakalıınn

beni de gezdir beni de gezdir lüüüüütfen

kek aslında güzel.bebeklerde sever ama yumurtanın akı 1 yaşına kadar verilmesi uygun görülmüyor.yumurtasız kekte olabilirmi..yumurta sarısıyla sadace olurmu sizce.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…