Ehliyetimi kazandım çok şükür

SuRMeLi66

CANIMIN 3Ü KIZLARIM 👭 👱‍♀️
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
6.151
5.671
:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
Kazandim sonundaaaaaaaaaaaaaa Rabbim herkese nasip etsindelikafaduldendelikafadulden:Saruboceq:

hayırlı olsun canım allah kazsız belasız kolay sürüşler versin bende martta aldım canım

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:
Kazandim sonundaaaaaaaaaaaaaa Rabbim herkese nasip etsindelikafaduldendelikafadulden:Saruboceq:

app007.gif
kazasız belasız kullanman dileğiyle.....

hayırlısı olsun
kazasız belasız hayırlı sürüşlerin olsun inşallah

hayırlısı olsun canım.. hihoyyyt
bende geçen sene bu zamanlar almıştım..
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin canım..

hayırlı olsun kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Rabbim..
Bende 6 yıl önce deli gibi sevinmiştim..

ay ne mutlu sana canim, bende 5 ocak 2009 da kazandim, ay ne guzel degil mi sukur, insallh kazasiz belasiz surersin, darisi istyenin de basina insallahhhhhhhhhh ve de esime :KK70: Aminnnnnnnnnnnnnnnn

Sagolun kizlar darisi herkesin basina.. birde ehliyet ruhsatim elimde olsaydiii kaydirigubbakcemile3

Songul, MaLiBu
Tesekkur ederim kizlar..

Aminn ins. MaLiBu'cum darisi sana canim..

Tebrikler cnm darisi benim basima, kazasiz belasiz surusler ins...:içelim:

canim ya tebrik ederim gozun aydin olsun darisi bana
sanirim yurt disindasin ,bende yurt disindayim okadar zorki ,ehliyet almak
ben gecen haftaya kadar surmeye devam ediyodu ,baya para birikti ,adamda sinavdan once vermen gerekir dedi, malesef esiminde borclar var durdurdum tam bu ay sinava gircektim
bayabi saat yaptim
sen kac saat yaptin ilk sinavdami aldin
bide orda ne kadar fiyt
allahim kazasiz belasiz surmeyi nasip etsin insallah

amin canım .hadi hayırlı olsun bakalım kazasız belasız inşallah iyi günlerde iyi işler için kullanırsın :)

Tebrikler cnm darisi benim basima, kazasiz belasiz surusler ins...:içelim:

Aminnn tatlim.. insaallah darisi sana..a.s.

canim ya tebrik ederim gozun aydin olsun darisi bana
sanirim yurt disindasin ,bende yurt disindayim okadar zorki ,ehliyet almak
ben gecen haftaya kadar surmeye devam ediyodu ,baya para birikti ,adamda sinavdan once vermen gerekir dedi, malesef esiminde borclar var durdurdum tam bu ay sinava gircektim
bayabi saat yaptim
sen kac saat yaptin ilk sinavdami aldin
bide orda ne kadar fiyt
allahim kazasiz belasiz surmeyi nasip etsin insallah

Tesekkur ederim tatlim.. Ewet ben Hollandada yasiyorum.. Burda ehliyet almak gerçekten çok ama çok zor.. Hem paraya bakiyor hemde çok zorluyorlar.. Inanirmisin ben yaklasik 2 bin euro falan ödedim.. dahada ödeyecegim.. ben haftada bir saat sürdüm.. nerdeeeeee 1.de almak be guzelim.. theorie degisti direksiyon kurallarida degisti.. 3 kere direksiyona girdim.. 3 kere kaybettim.. 3.de hatayi kendim yaptim yani adam bana cikis yap demis ben duymamisim.. onu hata olarak bildi we wermedi.. 4. kez girdim aldim kurtuldum çok sükür.. son girdigimde adam beni baska bi sehirde sinaw yaptirdi.. hiç bilmedigim bi yere goturdu.. burda direksiyon dersinin saatligi 40 euro.. sinawsa 250 euro.. Allah sana yardimcin olsun.. ehliyetimi aldim ama ruhsatim daha elimde degil.. :1closedeyes:

amin canım .hadi hayırlı olsun bakalım kazasız belasız inşallah iyi günlerde iyi işler için kullanırsın :)

Aminnnn insaallah canim.. Sagolasin.. yerimseniben

tebrıkler :icecream:

Tesekkurler yerimseniben

tebrik ederim canım rabbim kazasız belasız araba kullanmanı nasip etsin..bende 2 yıl önce aldım ehliyetimi bende çok sevinmiştim omuzlarımdan koca bir yük kalkmıştı sanki....

of seninkide baya olmus 4.de aldin demek, gerci cok kisi1. de alamiyo ,hele benim dilim cok fazla dgeil motorla ilgili soru soruyolar onlari tam anlamiyorum
cnim senin toplammi 2000 euroya maal oldu, benimki seninkii ikiye katlar desem olur
ben 2500 geckin sadece araba surdum 60 saat yaptim biraktim tam sinava gircek zaman ,sizin orda saati 40 mis bizim burda 45 daha pahali, bu hafta biraktigimdan dolayi biraz rahatim
baya bi sinir stres icindeydim ,bide ben haftada 6 saat suruyodum sen baya az surmusun
ehliyeti aldinya ruhsatta hemen gelir onemli oolan onu almak
ah darisi beim basimada tabi ne zaman tekrardan baslicam belli degil

tebrik ederim canım rabbim kazasız belasız araba kullanmanı nasip etsin..bende 2 yıl önce aldım ehliyetimi bende çok sevinmiştim omuzlarımdan koca bir yük kalkmıştı sanki....

Sagolasin canim Allah razi olsun. Araba insanin eli ayagi wallahi helede birde ewde bir kisinin ehliyeti warsa.. Bende çok sewindim bizimkilerinin haberi yoktu supriz yaptim :sm_cool:

of seninkide baya olmus 4.de aldin demek, gerci cok kisi1. de alamiyo ,hele benim dilim cok fazla dgeil motorla ilgili soru soruyolar onlari tam anlamiyorum
cnim senin toplammi 2000 euroya maal oldu, benimki seninkii ikiye katlar desem olur
ben 2500 geckin sadece araba surdum 60 saat yaptim biraktim tam sinava gircek zaman ,sizin orda saati 40 mis bizim burda 45 daha pahali, bu hafta biraktigimdan dolayi biraz rahatim
baya bi sinir stres icindeydim ,bide ben haftada 6 saat suruyodum sen baya az surmusun
ehliyeti aldinya ruhsatta hemen gelir onemli oolan onu almak
ah darisi beim basimada tabi ne zaman tekrardan baslicam belli degil

1. de almak biraz sans isi oldu artik hayatim.. burda motorla ilgili hicbirsey sormadilar.. Aman iyikide sormamislar walla bende bilmiyorum gerçi soracaklarini bilseydim ewdekilere sorar ögrenirdim.. benimkide 2. euroyu gececekyerimseniben
canim haftada 6 saat a$iri çokk.. haftada 1 saat bir gun yeterli oluyor.. 6 saat ne demek ya hergün hergün sinir stres olur kendine.. darisi senin basina canim.. arayi fazla sogutma yoksa ogrendiklerni unutursun.. Allah yardimcin olsun..yerimseniben insaallah alirsinda sende buraya konu acarsin.. Şeniz

X