Egeliler fikirlerinize ihtiyacım var.

bende izmirin kuzeyinde yaşıyorum dikili çandarlı foça çok yakın... yazları çok güzel buralar ama özellikle dikili merkeze uzak yaklaşık 2 saat kışları sıkılcağınızı düşünüyorum çeşme tarflarını tercih edin bence

ben sarımsaklıya bayıldım denizi kumu çok güzel ama hayallerim için fazla haraketli bence ben şöle sessiz sakin gece hayatı falan olmayan yerleri seviyorum kafa dinliyeceksin.. alacaksın kahveni çayını denize karşı bide haififten ince saz ... mis gibi domates kokuları zeytinyağının kokusu dalında salatalık hepsi birbiriyle kolkola miissss.. bademli bu yönden güzel bence denizköyde güzel ama sahili çok yeterli eğil bence ama oraya da el atarsak hep beraber mis gibi sahil yaparız belki..

tek kullanımlık yapsak müşterilere ayıp mı olur acep?o sıcakta da habire bulaşık yıkanmaz ki...

Bak ya ben de çekiniyorum konusunu dağıttım diye Evet müşterilere çok ayıp olur. Devasa bulaşık makinesi alcaz.Ne biçim çevreye ve insana saygılı pansiyonersiniz hocam

ben şu an 30umu inceden aştım...hep de 30 kalmayacağım için ilerisini de düşünmem gerek,yolları kışın nası oluyo?hastane durumu büyük şehirleri aratır mı?

Bak bu sözünü yazdım, zaten seni er ya da geç şöyle bi 3D görcem, mekan da fethiye olsun varsın :13:

inşallah görüşürüz,paylaşacak çok şey olduğuna eminim
hem görüşmesek bile ortağız yani şunun şurasında kalmış 30 yıl
30 yıl sonra pansiyonu açacağız

Bak ya ben de çekiniyorum konusunu dağıttım diye Evet müşterilere çok ayıp olur. Devasa bulaşık makinesi alcaz.Ne biçim çevreye ve insana saygılı pansiyonersiniz hocam
beğenmeyen gelmesin diyecem ama fena sıkışcas o vakit,4 ortağız ve müşteri yok...hay allah ne etsek ki?

Ne 30u dostum, sen 5 yaşındasın sanırım, 30 sene sonra yolun yarısı ediyo toplamda, ama ben gözlermin etrafındaki çizgiler artık belli olan bir 27 yaş insanıyım.30 sene sonraya ahımla vahım kolkola girip gitmiş olurlar.Ben en fazla 10 sene sonra gitmiş olcam. Planlarını ona göre yap, çocuklara hamile kalalım, ilkokulu bitirsinler,kazansınlar iyi bi okulu, onları postalar gideriz işte.

o derece yani..dosyandn sora sana güveniyorum derinss:13:

kalkan sempatik bir yer,minik ama sempatik.
yunan kasabalarına benziyor bence..
esinlenmş olabililer.
arge çalışmalarım işe yaradı güven tazeledim
şaka bir yana teşekkür ederim

Yok ben de 27 yaş insanıyım.. kırışık yoktur bee
çocuğun okuluydu dersanesiydi oydu buydu..
zor işler hemen doğuralım o zaman hadiii
çabık

türk kadını ortalama ömrüne göre ben pansyonun bi tek boya badanasına bi de kırmızı kurdelalı açılışına şahit olurum...ne ettin derinss???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…