Egeliler fikirlerinize ihtiyacım var.

biz içmelerde bi otelde 2gün kaldık geriye kalan 6 günde ucuz ve temiz pansiyonar bulduk ama çok çok gezdik..Çünkü ben tatilde lüks yanlısı deilim lüks otel için vericeğim parayı turlara gezilere vermeyi tercih ediyorumm..
ben göcek ve kloepatra plajına gidemedim yasak vardı buralarında methini çok duydum giden görenlerden..

Kesinlikle aynı fikirdeyiz.
Lüks merakım yoktur. Otele verilecek para günah ya..
hayret ediyorum herşey dahil sisteminde takılanlara
Pansiyon Temiz mi? Tamamdır.. ötesini aramam.. hatta yanımızda çadır da olur onda da kalınabiliyor campinglerde.. hem de macera oluyor

aklında kalanlar var mı peki pansiyonlarda?

Kesinlikle aynı fikirdeyiz.
Lüks merakım yoktur. Otele verilecek para günah ya..
hayret ediyorum herşey dahil sisteminde takılanlara
Pansiyon Temiz mi? Tamamdır.. ötesini aramam.. hatta yanımızda çadır da olur onda da kalınabiliyor campinglerde.. hem de macera oluyor

aklında kalanlar var mı peki pansiyonlarda?

marmriste içmelerde mcdonaldsın hemen arkasında bi pansiyonda kalmıştık ucuz ve temizdi adını çıkaramıyırum..genelde pansiyonu oteli eşim ayarlar isimlerini bilir ama askerde şuan o yüzden sorunca yazarım burdan..

marmriste içmelerde mcdonaldsın hemen arkasında bi pansiyonda kalmıştık ucuz ve temizdi adını çıkaramıyırum..genelde pansiyonu oteli eşim ayarlar isimlerini bilir ama askerde şuan o yüzden sorunca yazarım burdan..

Acelesi yok..
buralar hala buzzz ..
hava ısınıcakta deniz suyu ısınacakta..
peahhh seçimden sonra kaçmayı düşünüyorduk ama korkuyorum açıkcası

Ben de aynı fikirdeyim çünkü, o herşey dahil tatillerde ne yemeklerde kalite oluyor ,ne de kalabalıktan birşey anlıyorsun...Yemek içmek yağlanmak tatili oluyor. Tatil zamanı yaklaştıkça yeni ve temiz pansiyon bulanımız gelsin buraya eklesin o zaman. :KK71::KK70:

Acelesi yok..
buralar hala buzzz ..
hava ısınıcakta deniz suyu ısınacakta..
peahhh seçimden sonra kaçmayı düşünüyorduk ama korkuyorum açıkcası

valla biz mayıs ortası tezkereyi alınca kaçıcaz işte aklımızda çeşme,kuşadası ve didim var..

hayır nasıl görmedim etmedim anlamıyorum az önce onu araştırıyordum.
güzel bir yere benziyor
sessiz sakin harika bir yer....kuşadasını ve davutları geçtikten sonra geliyo...pek bilinmiyo anlaşılan.milli parkı da var deniz de pırıl pırıl.dalgalı denizden hoşlanıyosan,saat 4ten sonra insan boyu dalgalar oluyo resmen.ama o saate kadar gayet sakin deniz....

flocke yerleşmekse niyetin bence kalkan'a git..
hem heryere yakın,böyle film seti gibi bir yer :KK61:

sessiz sakin harika bir yer....kuşadasını ve davutları geçtikten sonra geliyo...pek bilinmiyo anlaşılan.milli parkı da var deniz de pırıl pırıl.dalgalı denizden hoşlanıyosan,saat 4ten sonra insan boyu dalgalar oluyo resmen.ama o saate kadar gayet sakin deniz....

Dalgaya bayılırım.. cidden niye kimse bilmiyor?
bilinmemesi de iyi gerçi bakir kalıyor.

dalga demişken patara'da aynen bahsettiğin gibi dalgalar filmlerdeki gibi buzullar eriyor falan ya :KK37:
boğulacağım sanıyorsun kayboluyorsun adeta ama boğulmuyorsun ..
bikini üstü fırlaması hadisem bile vardır yani orada :KK53:

o halde üçlü ortak olalım gari.....

4 olsak olmamı kısss :26:benimde hayalimmm aynı...:21:

Flo, bak çok ciddiyim ama haa...Zaten plaza ortamları beni geriyo, ben böyle bi pansiyon işletem, bahçesinde domatesimi ekem, hıyarımı dikem, bir iki kişi de gelirse misafir ederiz, parasını alırız, onun dışında da bahçesinde oturur, çayımızı içeriz diye hayal ediyorum hep...Düşünn düşün bu şehir hayatına sıkışmışlık feci bunaltıyo beni, no future bi no emeklilik geliyo hep gözümün önüne:KK36:
Bu arada derinss diyince ben de farkettim, konunu azcık dağıttım mı ne, bundan sonrasını sana geyik topicimizden yazayım bari...

of of of işte bu tam benlikkk:KK19:

kelebek gel bak çok hoş yerler tavsiye edildi....

geldim flockem bir egeli olarak nereler tavsiye edilmiş bir bakem dedimm:KK9:

flocke yerleşmekse niyetin bence kalkan'a git..
hem heryere yakın,böyle film seti gibi bir yer :KK61:

Bak derinss ciddiye alıyorum hee,bak kışın kuş uçmaz kervan geçmez yerler de olmasın buralar. ben de gidiciyim çünkü, sıkıldım Ankara kırsalından.

Yahu burada yazanları kopyalayıp word'e mi atsam? Bi 5-10 sene sonra çıkarırım sandıktan, yer seçerim kendime.

Bak derinss ciddiye alıyorum hee,bak kışın kuş uçmaz kervan geçmez yerler de olmasın buralar. ben de gidiciyim çünkü, sıkıldım Ankara kırsalından.

Yahu burada yazanları kopyalayıp word'e mi atsam? Bi 5-10 sene sonra çıkarırım sandıktan, yer seçerim kendime.

kalkan'ın kışını bilemem..
o zaman gel fethiyeye ev de bulurum ben sana ..
yaz kış aksiyonlu

X