ege bölgesi muhafazakar alkolsüz otel tavsiye

greenliis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
227
89
selam arkadaşlar. tatil planlarımız var ama alkollü bi yer olsun istemiyoruz ege bölgesinde önerebilceğiniz temiz güzel bi otel var mı ?

apart tutun bence havuzlu apartlar var ıstedıgınız gıbı takılırsınız.
Not: Alkol olması demek sızın ılla alkol alacagınız anlamına gelmez, secımınızı yaparken bunu goz onunde bulundurun bence, mılletın ıctıgı sızı etkılemez :KK66: Ama tesetturluyum havuza gıremem falan durumu var sa tabıkı o alanda hızmet veren otellerı tercıh etmesını tavsıye ederım.

merhaba bu otele nezaman gittiniz nasıl bi yer
denizi 200 metre falan uzaklıkta. aman aman lüks aramıyorsanız, sakin küçük huzurlu bir yer. denizi güzel. havuzu falan küçük tabi. 2 yıl öncesindne bahsediyorum. yemekleri de ortalama ama sıcak aile ortamı var. bir de içkili eğlence yerlerinin göbeğinde bi mekan olarak ii ayakta duruyor. animasyonlar vs. de idare eder. verdiğin ücretin altında bir yer ama alkolsüz die ısrar edince kazıklamak için ısrar ediyorlar.

burası nasıl bi yer
Bizim yazlık orda özel olarak girip içini incelemedim hiç ama bi bayanlara özel kapalı havuzu bi de genel kullanım için açık havuzu var..Otel in bir kısmı odalar şeklinde diğer kısmı ise villa tarzı bütçeye göre sanırım ayarlama yapabilirsiniz..dıştan görünümü çok lüks olmamakla birlikte normal bi tatil için bence tercih edilebilir..

didimde caprice var denizi kadın erkek karma havuzları ayrı. denizi güzel akbükte, biz de o koyda giriyoruz biraz kayalıktır yer yer ama temizdir.
yine de bence kendinizi kısıtlamayın, kuzey egenin genelinde (ayvalık, akçay, altınoluk) türkler yoğunlukta olduğu için muhafazakar aile çok fazla. oralardaki herhangi bir yeri de tercih edebilirsiniz.

çok pahalı caprice
evet maalesef, biz aldık geçen yıldan, çünkü geçen yıl para baydığımızda memnun kalmıştık,
genel olrak memnun kaldım
şah inn e de gittik ama caprice çoook daha lüks,
eşimin de benim de işlerimz yoğun ve stresli, o yüzden buraya verdiğimiz çok batmıyor, şükür ler olsun ki gidebiliyoruz

evet maalesef, biz aldık geçen yıldan, çünkü geçen yıl para baydığımızda memnun kalmıştık,
genel olrak memnun kaldım
şah inn e de gittik ama caprice çoook daha lüks,
eşimin de benim de işlerimz yoğun ve stresli, o yüzden buraya verdiğimiz çok batmıyor, şükür ler olsun ki gidebiliyoruz
ne güzel ben aradım 5 gece için çok pahalı

Ben gecen sene Afyonda Özgül Thermal otele gittim. Cok memnun kaldim. Deniz harici hersey fazlasiyla var. Sadece bayanlara: 2 tane Acik havuz, 2 Tane kapali havuz, 2 Jakuzi, cocuk havuzu, 2 Sauna, Thermal havuz, osmanli hamam, isikli müzik odasi ve bircok seyi var.
Tavsiye ederim :)

Ben gecen sene Afyonda Özgül Thermal otele gittim. Cok memnun kaldim. Deniz harici hersey fazlasiyla var. Sadece bayanlara: 2 tane Acik havuz, 2 Tane kapali havuz, 2 Jakuzi, cocuk havuzu, 2 Sauna, Thermal havuz, osmanli hamam, isikli müzik odasi ve bircok seyi var.
Tavsiye ederim :)
fiyat nasıldı acaba

fiyat nasıldı acaba
Oda basi 180tl ile 250tl arasi degisiyor sezona göre. Fakat bundan haric havuz ve diger imkanlari kullabilmek icin günlük kisi basi 10tl ödeniyor.
Odalarda rahatlikla 4 kisi kalabiliyorsunuz. Hatta 8 kisi kalanlari bile duymustum, ama ne kadar rahat olur, orasi tartisilir :KK48:

caprice e gecen sene giitk bu sene farklı bı yer olsun ıstıyoruz ama bulamadık ıcımıze sınen bı yer. çok kücük olmasın soyle denıze yakın güzel bi otel

X