Ege Akdeniz Kültür Turu

kajuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
154
0
42
Selam arkadaşlar,

X turun Akdeniz-Ege turuna katılacağız bu yaz ilk kez. 9 günlük. Deneyimi olan varsa bilgilendirebilir mi? Özellikle merak ettiğim yamaç paraşütü fiyatları...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimse bir şey yazmadı, artık ihtiyaç da kalmadı:) turdan döndüm, mükemmeldi, yamaç paraşütü de çok güzel bir deneyim ama riskli. Ege Akdeniz bölgelerini görmeyen varsa mutlaka bir tura katılsın derim.

$GOPR7594.jpg

Kimse bir şey yazmadı, artık ihtiyaç da kalmadı:) turdan döndüm, mükemmeldi, yamaç paraşütü de çok güzel bir deneyim ama riskli. Ege Akdeniz bölgelerini görmeyen varsa mutlaka bir tura katılsın derim.

Eki Görüntüle 226078

biz de bazen tura katılmayı düşünüyoruz ama sabah çok mu erken yola çıkılıyor diye korkuyoruz açıkçası. tatilde de saat stresi yaşamak düşündürüyor. tabii çok yer görebilmek için şarttır ama günlük rutin nasıldı sizde?

bir de ek harcamalar çok tuttu mu?

biz de bazen tura katılmayı düşünüyoruz ama sabah çok mu erken yola çıkılıyor diye korkuyoruz açıkçası. tatilde de saat stresi yaşamak düşündürüyor. tabii çok yer görebilmek için şarttır ama günlük rutin nasıldı sizde?

bir de ek harcamalar çok tuttu mu?

Bizimki yoğun bir turdu,9 gün sürdü ve sabah genelde 8.30 gibi çıkıyorduk otelden. Ama yeni yerler görmenin heyecanı bizde pek yorgunluk yaratmadı. Para konusuna gelince öğle yemekleri ve içecekler konuklara ait. yemekler 8-15 lira arası,iki kişi 500-600 lira harcar. Benim eşim sabah erken kalkmayı sevmez,benim için katıldı sadece,ama çok memnun kaldı.

X