Efendimize dogum günü hediyesi salavat zinciri kuralım arkadaslarım :)20 nisana kadar

selamun aleykum kadınlar kulübünün güzel kızları :)
arkadaslarım bi sayfada gördüm kutlu doğum haftası için salavat zinciri olusturmuslardı neden biz de kulüpte paylaşmayalım diye aklıma geldi. bu kısmın diğer sayfalarında var mı bu bilmiyorum. haydi gelin salavat zinciri olusturalım iki cihan serveri Peygamber Efendimiz (sav) için,dogum günü için. malum miladi olarak dogum günü bu sene 20 nisan 2014 e denk geliyor. herkes 5,10 demeden içinden geleni yazsın 20 nisana kadar birktirelim. gün içinde cektiklerimiz de kulübe girdiğimizde yazalım ne dersiniz :KK16::KK16::KK16:
(her birimiz bi önceki sayıya + şeklinde yazsın arkadaslar. aysenin sayısı+... = .... seklinde. toplam kolaylasır böylelikle.)
15 salavatı serif benden o zaman ilk olarak..:KK16::KK16:

Allah razı olsun canım çok güzel konu
ancak salavat konumuz var ve güncel zaten
oradan devam etseydik daha sayımız daha çok olurdu belki
gerçi kutlu doğuma kadar süre belirtmişsin
kutlu doğum haftasından sonra bizim başlıkta da görmek isteriz sizleri inşallah:KK16:

Allah razı olsun canım çok güzel konu
ancak salavat konumuz var ve güncel zaten
oradan devam etseydik daha sayımız daha çok olurdu belki
gerçi kutlu doğuma kadar süre belirtmişsin
kutlu doğum haftasından sonra bizim başlıkta da görmek isteriz sizleri inşallah:KK16:

cümlemizden canım. seninde düşündüğün gibi bu sayfa 20 nisana kadar Efendimize (sav) dogum günü hediyesi olarak düşündüğümüz üzre devam ediyor. 20 nisandan sonra inş sayfanızda devam ederiz. 20 nisana kadar sayımızı artıralım kızceler :KK16::KK16:

en son 7350 de kaldık:KK16:

cümlemizden canım. seninde düşündüğün gibi bu sayfa 20 nisana kadar Efendimize (sav) dogum günü hediyesi olarak düşündüğümüz üzre devam ediyor. 20 nisandan sonra inş sayfanızda devam ederiz. 20 nisana kadar sayımızı artıralım kızceler :KK16::KK16:

en son 7350 de kaldık:KK16:

8200+200=8400..Allah(cc) kabul etsin ins

8400+100=8500
ben de destek vereyim

1000 tane de bn okudum RABBIM kabul etsin. 85.200 + 1000 = 86.000

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Miniminicik öğrencilerim okudu 12.200+73.000=85.200

ayy canım cok duygulandım Allahım mahser günüde bizi böyle Efendimizin yolunda yanında eylesin Allah(cc) bin kere razı olsun. operim guzel yanaklarından onları...:KK16::KK16::KK16:

86,200 canım yanlış hesaplamışsın.

Son durum 86,200 :nazar:

12 tane daha okudum ben de 86.200+120 = 86.320 son durum arkadaslar :KK16::KK16:

X