Efendimize dogum günü hediyesi salavat zinciri kuralım arkadaslarım :)20 nisana kadar

kronikuykucu

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
8.437
20.404
selamun aleykum kadınlar kulübünün güzel kızları :)
arkadaslarım bi sayfada gördüm kutlu doğum haftası için salavat zinciri olusturmuslardı neden biz de kulüpte paylaşmayalım diye aklıma geldi. bu kısmın diğer sayfalarında var mı bu bilmiyorum. haydi gelin salavat zinciri olusturalım iki cihan serveri Peygamber Efendimiz (sav) için,dogum günü için. malum miladi olarak dogum günü bu sene 20 nisan 2014 e denk geliyor. herkes 5,10 demeden içinden geleni yazsın 20 nisana kadar birktirelim. gün içinde cektiklerimiz de kulübe girdiğimizde yazalım ne dersiniz :KK16::KK16::KK16:
(her birimiz bi önceki sayıya + şeklinde yazsın arkadaslar. aysenin sayısı+... = .... seklinde. toplam kolaylasır böylelikle.)
15 salavatı serif benden o zaman ilk olarak..:KK16::KK16:

selamun aleykum kadınlar kulübünün güzel kızları :)
arkadaslarım bi sayfada gördüm kutlu doğum haftası için salavat zinciri olusturmuslardı neden biz de kulüpte paylaşmayalım diye aklıma geldi. bu kısmın diğer sayfalarında var mı bu bilmiyorum. haydi gelin salavat zinciri olusturalım iki cihan serveri Peygamber Efendimiz (sav) için,dogum günü için. malum miladi olarak dogum günü bu sene 20 nisan 2014 e denk geliyor. herkes 5,10 demeden içinden geleni yazsın 20 nisana kadar birktirelim. gün içinde cektiklerimiz de kulübe girdiğimizde yazalım ne dersiniz :KK16::KK16::KK16:
(her birimiz bi önceki sayıya + şeklinde yazsın arkadaslar. aysenin sayısı+... = .... seklinde. toplam kolaylasır böylelikle.)
15 salavatı serif benden o zaman ilk olarak..:KK16::KK16:

canım çok teşekkür ederim, çok güzel bir fikir:106: o zaman bende 15+15=30 diyorum inşallah artırmak da kısmet olur. öpüyorum seni:KK54:

canim bnimm bekliyorum sayilarinixi ins :) bu kadarla kalmasin okuyalim sayimiz artsin. 130+20=150 burdann ekleyerek devam.edelim arkadaslar

Kuzucum ne güzel bir hayıra vesile olmuşsun, tebrik ederim seni :KK9:

100 adet de ben okuyayım inşallah, 250 + 100 = 350 son durum.

inş öyle olmustur özlemcim:KK16::KK16: sayfaya davet edelim inş, biz de devam edelim 20 nisana kadar yazalım burda. kaybolmak yok oyle :KK34:

Merhaba arkadaslar
Sanirim en son 350 de kalmis bende 100 okudum 350+100: 450 olsun Allah kabul etsin tum dualarimizi insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah razi olsn cnim 800annrm okumus 200de ben okudum 1150+1000=2150 oldu cok sukur bi gunde.devam edelim ins hep birlikte

bu topik e yeni girdim ama daha önce çekilmişler kabul ediliyormu benim 5876 okunmuşum var

hosgeldin canım Allah razı olsun. olur tabi canım. buradaki sayımıza ekleriz istersen.ama sıfırlarsın buraya yazdıktan sonra sıfırdan okursun yine yani tekrar okudugunda.istersen 6000 e tamamla oyle yazalım canım az kalmıs zaten. cok mutlu oluyorum çogaldıkca:KK16::KK16::KK16:

hosgeldin canım Allah razı olsun. olur tabi canım. buradaki sayımıza ekleriz istersen.ama sıfırlarsın buraya yazdıktan sonra sıfırdan okursun yine yani tekrar okudugunda.istersen 6000 e tamamla oyle yazalım canım az kalmıs zaten. cok mutlu oluyorum çogaldıkca:KK16::KK16::KK16:

tamam hatta 600 degil daha fazla okumaya gayret edecegim daha zamanımız var sayıyı yazarım rabim burda bizi nasıl birleştirdiyse mahşerdede onun sancagı altında birleşmemizi nasip etsin amin

X