edanın yeni evi :)

Tam hayalimdeki gibi bir ev sapsade aydınlık ferah dingin bayıldım bittim.bişey sorcam ne büfe var neekstra bir dolap. Acaba misafir yemek malzemelerini filan nereye koydunuz bende hiç istemiyorum bu tarz seyler o yüzden sordum

canım sen ne yaptın aldın ev ?

evlenirken yemek odası takımı almıştım yeni evime taşınmadan önce onun içine koyuyordum yemek takımlarımı vb. ama o zaman mutfağım da küçüktü... şimdi mutfağımda uzun boy dolabımımn içine koydum kullanmadıklarımı... günlük kullandığım eşyalarım da mutfak dolaplarımın içine koydum salonda duran yemek masamıda getirmedim mutfağa uzayan bir yemek masası aldım misafir gelince mutfaktakini uzatırız hemde orada yemiş oluruz salona yemek taşımamış olurum diye düşündüm... tabi kiracıydık şimdi 10 yıllık ev kredisiyle evi aldık orta dereceli maddi durumumuzla bu kadar yapabildik şükürler olsun ki kendi evim yavaş yavaş eksiklerimizi tamamlarız artık

çok isabet olmuş mutfağa sığdıktan sonra ne gerek var evin içinde kap kacak saçma geliyor babada.yalnız sanırım salona masa mecbur çünkü bizim akraba günlerimiz kalabalık kuran toplantılarımız filan oluyor.nasıl yaparım bilmiyorum yemek oda takımında yepyeni .seneye ev düşünüyoruz artık evin durumuna göre karar vericem

Çok güzel bir ev hayırlı günlerde kullan canım bende size oturma köşemi gostereyim bakalim begenecekmisiniz bi benim icin önemli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1403860714231.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 94
Çok güzel bir ev hayırlı günlerde kullan canım bende size oturma köşemi gostereyim bakalim begenecekmisiniz bi benim icin önemli

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

köşen çok güzel olmuş güle güle kullan mumlar güzel duruyor ama halı açık renk olsa daha uyumlu olur gibi birde fotografın çok net değil canım

ev gibi ev. İçinde aile olduğu huzur oldugu belli. Daim olsun,dolu olsun insallah

ev gibi ev. İçinde aile olduğu huzur oldugu belli. Daim olsun,dolu olsun insallah

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için gerçekten Allaha şükürler olsun ki mutlu bir evliliğim bir çocuğum var elimizden geldiğince bütçemizin el verdiği kadarıyla bir şeyler yapmaya çalıştık bu kadar oldu ama Allaha hep şükerediyorum...

Ev cok ferah hayırlı olsun baya buyuk sanırım :)

Resimlere bakarken acaba bursa mi dedim daha sonra bursa yazdiginizi gordum :) bende bursaliyim. İyi gunlerde oturun insallah :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…