edanın yeni evi :)

çok ferah güle güle oturun...dediğiniz gibi bikaç aksesuarla da tamamlarsanız çok daha güzel olacak..

Eviniz çok guzel .hayırlı olsun parkeleriniz bizim evdeki gibi rengi.ferah gösteriyor kızınizin odası en güzeli .:] sağlıkli mutlu oturmanız dileğiyle...

Eviniz çok guzel .hayırlı olsun parkeleriniz bizim evdeki gibi rengi.ferah gösteriyor kızınizin odası en güzeli .:] sağlıkli mutlu oturmanız dileğiyle...

teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.... Kızım eve oturmaya gelenlere ilk önce kendi odasını gösteriyor. Odasında daha yalnız uyumuya başlayamadık ne yazık ki :)

6 yıllık evliyim yeni ev aldık:KK34: bir hafta oldu taşınalı sizlerin güzel evlerini görünce bende paylaşmak istedim... Aksesuar olarak almak istediklerimi alıp koyamadım daha eksiklerim de var fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum hanımlar :)
url=http://yukleresim.com/image/zY1]
3d3aa.md.jpg
[/url]

salonum

oturma odam

Yatak odam

mutfağım

kızımın odası

Gule gule huzurla mutlulukla oturun insallah.Duvar boyalrinizinnrengini ogrenebilirmiyim acaba

Gule gule huzurla mutlulukla oturun insallah.Duvar boyalrinizinnrengini ogrenebilirmiyim acaba

biz evi aldığımızda rengi böyleydi tam olarak hangi marka hangi renk diye bilmiyorum ama kumbeji dir diye tahmin ediyorum ayrıca iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

biz evi aldığımızda rengi böyleydi tam olarak hangi marka hangi renk diye bilmiyorum ama kumbeji dir diye tahmin ediyorum ayrıca iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)

Tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin eveiniz gercekten cok guzel Allah mutlulugunuzu bozmasın

eviniz güzel zevkli döşenmiş.güle güle oturun,
yalnız bişey sorucam duvar renginiz nedir,boya rengi arayışındayım.

merhaba eviniz çok güzel:nazar:huzurla mutlulukla oturun.Ankastraleriniz beyaz bende düşünüyorum fakat ne marka ve memnunmusunuz?temizliği felan nasıl?birde koridor halınız ne marka?sevgiler

maşallah :nazar: güle güle oturun:nazar:
eşime tam salon halısı bizimkinin koyu rengi diyordum kızınızı gördüm bak kızı da bizimkinin kıvırcık saçlısı dedim:KK60:

merhaba eviniz çok güzel:nazar:huzurla mutlulukla oturun.Ankastraleriniz beyaz bende düşünüyorum fakat ne marka ve memnunmusunuz?temizliği felan nasıl?birde koridor halınız ne marka?sevgiler

ankastrem beyaz kesinlikle çok memnunum temizliği de bi o kadar rahat cam ocak alırken tereddütlerim vardı ama hiç pişman olmadım... Ankastrem pahalı bi ürün değil 1.500 TL almıştım markası eminçelik internetten aldık ama memnunum.... Koridordaki halı ise bursa da halıca mağazası var oradan aldım ama altına baktım marka yazmıyor:KK9: ama onun da metresini 100 Tl de aldım

maşallah :nazar: güle güle oturun:nazar:
eşime tam salon halısı bizimkinin koyu rengi diyordum kızınızı gördüm bak kızı da bizimkinin kıvırcık saçlısı dedim:KK60:

sabah sabah hiç güleceğim yoktu siz beni güldürdünüz:KK9: Allah ta sizi güldürsün aslında salon halım koyu ama diğer taraftan bakıncada açık görünüyor :)

ankastrem beyaz kesinlikle çok memnunum temizliği de bi o kadar rahat cam ocak alırken tereddütlerim vardı ama hiç pişman olmadım... Ankastrem pahalı bi ürün değil 1.500 TL almıştım markası eminçelik internetten aldık ama memnunum.... Koridordaki halı ise bursa da halıca mağazası var oradan aldım ama altına baktım marka yazmıyor:KK9: ama onun da metresini 100 Tl de aldım

çok teşekkürler canım. sevgiler

X