edanın yeni evi :)

Allah huzurla oturmayı nasip etsin tam beğendiğim tarz sade ve şık
sevgiler..

çokkkkk güzel arkadaşım evin güle güle otur,duvar boyanızın rengini öğrenebilirmiyim evimi boyatacağımda çokk güzel duruyor iç açıcı olmuş...

eviniz çook güzel güle güle oturun sağlıcakla inşallah ne kadar ferah ve temiz bir ev fazla eşya yok süper mutfak renklerimiz aynı bambu çok güzel bayıldımmmmm

Hayırlı olsun. Huzurla sağlıkla oturun. Şirin balkonunda çay içerken bahçede oynayan tatlı kızını.seyredesin ne güzel ayrıca salondaki halini çok beğendim markasını sorabilir miyim :26:

Hayırlı olsun. Huzurla sağlıkla oturun. Şirin balkonunda çay içerken bahçede oynayan tatlı kızını.seyredesin ne güzel ayrıca salondaki halini çok beğendim markasını sorabilir miyim :26:

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim halının markası bursa da halı magazası var halıca oradan aldım kendi ürettikleri halıymış :)

eviniz çook güzel güle güle oturun sağlıcakla inşallah ne kadar ferah ve temiz bir ev fazla eşya yok süper mutfak renklerimiz aynı bambu çok güzel bayıldımmmmm
fazla eşya almamaya gayret gösterdim eşya çok olunca ev daha fazla dağınık oluyor eski evim çok sıkışıktı bunalmıştım ama o zaman kiracıydım resimlerini de yılar önce paylaştım ama linki eklemeyi bilmiyorum ....evet mutfak dolapları bambu sadece üstü beyaz olsa daha iç açıcı olurdu sanki...

Son düzenleme:
Güle güle oturun.Mis gibi,ferah ve şık bir eviniz var.
Biraz aksesuarla daha da şık olacaktır.

Salondaki tv duvarı çok değişik,çok hoş olmuş.
Ortada bir sehpa olsa hem kullanışlı olur,hem de üzerine aksesuar koyabilirsiniz.

Tv nin olduğu duvarı eşim yaptı ilk denemesiydi ledleri yaktığımız zaman daha şık duruyor Aksasuarları almaya başladım yavaş yavaş yeni taşındığım eksikleri tamamlamaya çalışıyorum beğenmenize de çok sevindim :)

merak ettim
nasıl yaptı eşiniz o tv nin olduğu duvarı?

duvar nişi deniyordu internete araştırdım kartonpiyer yapan firmalara sordum elektirik boya işleri falan derken o duvar için 1000 tl istediler... sonra eşim ben yaparım dedi ama güzel olmucak diye çok korktum kartonpiyerciler alçıpanla yapıyorlardı ama eşim sağlam olmıyacağını düşündü çarpmayla kırılacağı için sonra aklımıza bir fikir geldi yutong ile yaptık ilk önce duvara şeklini çizdik yutongları kesti çizime göre duvara dizdi sonra alçıyla sıvadı boşluklara taş deseni yaptık bize 300 tl ye mal oldu hem de daha sağlam oldu...

bende görseydim resimleri keşke

bende görmek isterdim evini yeni ev görmeye bayılırım ama ben göremedim

çok güzel canım Rabbim bize de nasip etsin

herşey çok güzel güle güle oturun yeni evinizde sağlıklı mutlu günlerde

Cok begendim gule gule oturun sade ve şık.fazla aksesuarla falan da doldurmayın bence.içim açıldı bu haliyle cunku.goz yoran hic bisey yok.cok begendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…