ecinnilinin gelin ayakkabısının altına isim yazdırmak isteyenler geliverin gari...

wuhuuuuu bappalar süperrrr anneciğinin ayacıklarına da çok güsel olmuş aklinialirimsmile

yavrukuşum öncesi sonrasından kastım yazdıktan sonra ve düğünden sonra çıkmış olanlarla çekilmiş fotolar oliyirr kaydirigubbakcemile3

Kendi ayaklarında çekseydin ya o güzel ayacıklarını görmüş olurduk sempatiksalakcinni

Buara model süper :lepi:

Gelin makyajı yarışmamız başlamış bulunmaktadır :asigim:
Tüm makyaj severleri davet ediyoruz
f50ce668ab4b83ca304de9f68966d1f0.gif
bayanssulusmile

detaylı bilgi:
170d985308aaf568a45ddec75add25d6.gif

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/363826-gelin-makyaji-yarismasi-icin-basvurular-alinmaya-baslanmistir.html

noivasmagiagifs78.gif

Ecinnili'm düğün günü yazmayı unutma sakın hee önceden yazsan olmuyomu-tatlicadiarzu-

50 numara giyiyorsa anca sığar bunlar....

Şişş bacı beni yazma sakın...

ben memnunum hayatımdan...

50 numara giyiyorsa anca sığar bunlar....

Şişş bacı beni yazma sakın...

ben memnunum hayatımdan...

Valla ya nasıl sığcak bunca isim o pabuçun altına sempatiksalakcinni

He buarada cinlim çenebazı yazınca üstünden japon yapıştırıcısıylan git de çabuk evlensin sempatiksalakcinni

cinnim bitanem ben hakkımı açık arttırmayla devrediyorum isteyenesengözlerimebaksanab
Allah çarpar olum evde var turşumu kurcan diyelaelaelaelaelae
ama yinede 41 numara babette ısrar ediyorum o ayakkabıya çene bile zor sığar
topuklu falan ı ıh olmaz değiştir ayakkabıyı:eek:lmaz:
yada eniştenin ayakkabısının altına yazsak olmazmıki acababilmiyorumkismile
bizde yeni trend başlatmış oluruz

cinnim bitanem ben hakkımı açık arttırmayla devrediyorum isteyenesengözlerimebaksanab
Allah çarpar olum evde var turşumu kurcan diyelaelaelaelaelae
ama yinede 41 numara babette ısrar ediyorum o ayakkabıya çene bile zor sığar
topuklu falan ı ıh olmaz değiştir ayakkabıyı:eek:lmaz:
yada eniştenin ayakkabısının altına yazsak olmazmıki acababilmiyorumkismile
bizde yeni trend başlatmış oluruz

Ya da şey yapsın yanına yedek ayakkabı terlik felan alsın arada değiş tokuş yapar böylece hepsi silinmiş olur sempatiksalakcinni

o kaa isim sığmazki,çeklere yapıştırılır işlem yapılacak yer kalmayınca,alonj..ayakaplarada öyle bi ek yapılsa ..sempatiksalakcinni

Ben de ben de...
Beni de yazın.
:1rolleyes:

1) cancu

2)esmeralda(evliymiş ama fazla koce göz çıkarmazmş yazdım gitti aklinialirimsmile )
3)angelgözde
4)çenebaz
5)didem-evo
6)cemre (evliymiş ama akmaz kokmaz biköşede dursun diyor yazdım gitti kaydirigubbakcemile3)
7)butterfly84
8)tuti
9)melike-b
10)buttercup

11)twetty84
12)seyhn
13)dilal2a
14)theoriginal
15)you-know(sadece puzzledan anlayan bi koca olsun yetermişsempatiksalakcinni)

16)nefesim
17)xzgi
18)h@y@t
19)susu
20)supurgelicadi
21)lalli

22)kiymiziaba
23)hayyal

LİSTEMİZİN SON HALİİİİ :asigim:

Benide yazın ayol zaten benimki ikide bir küsüyor. Tebdili mekanda ferahlık olur belki.

simdi ben evliyim cocukta var birtane ,ama icimde hep bir uhde kimsenin ayakkabisinin altina adimi yazdirmadim... bundanda geri kalmayim deyip yazsak nolurki :KK70:
kismetimmi acilir ))))) dip not düseriz evli diye :) adim gecer hic degilse
ecinnili sana ömür boyu mutluluklar dilerim herseyde gönlünce olsun umarim istedigin gibi bir hayat sürersin...

simdi ben evliyim cocukta var birtane ,ama icimde hep bir uhde kimsenin ayakkabisinin altina adimi yazdirmadim... bundanda geri kalmayim deyip yazsak nolurki :KK70:
kismetimmi acilir ))))) dip not düseriz evli diye :) adim gecer hic degilse
ecinnili sana ömür boyu mutluluklar dilerim herseyde gönlünce olsun umarim istedigin gibi bir hayat sürersin...

bişi olmaz kız fazla mal göz çıkarmaz yazdır gitsin kaydirigubbakcemile3

ayy benide yazınnn nişanlıyım amaaa biran öncee evleniyim

X